Tipsport.sk – športové stávky

Tipsport je jednou z najvýznamnejších spoločností vo svete športového stávkovania v Českej republike a na Slovensku. Čo v tejto sfére ponúka?

O pôsobení spoločnosti Tipsport na slovenskom trhu

Pôvodom česká spoločnosť Tipsport vstúpila na slovenský trh v roku 2006. Následne, v roku 2009, sa spoločnosť stala oficiálnym držiteľom potrebnej licencie od Ministerstva financií a spustila aj online stávkovanie. Aj na Slovensku sa prezentuje svojím ústredným mottom “najväčšia komunita stávkujúcich”. Z toho vyplýva výhoda zdieľania skúseností prostredníctvom blogov či rôznych analýz.

V súčasnosti stávková kancelária ponúka širokú škálu služieb, ktoré pozostávajú najmä z:

 • kasíno
 • športové stávky
 • live stávky

Z týchto kategórií je jednoznačne najvýznamnejšia sekcia športových stávok, podobne ako v Českej republike.

Ktoré druhy športov Tipsport prináša

Najobľúbenejšie športy, na ktoré si môžete u Tipsportu staviť, v súčasnosti predstavujú:

 • Hokej – Majstrovstvá sveta do 20 rokov
 • Šípky – Majstrovstvá sveta 2023
 • Futbal
 • Hokej
 • Tenis
 • Basketbal
 • Stolný tenis
 • Elektronické športy

Okrem toho vám Tipsport umožňuje stávkovať aj na iné športy, ktoré sú medzi fanúšikmi menej populárne. Patrí medzi ne napríklad box, cyklistika alebo dostihy.

Okrem toho je možné uzatvárať stávky na všetky dominantné súťaže, ako sú NHL, KHL, Primera Division, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 alebo Premier League, turnaje ATP či WTA. Samozrejme, k dispozícii je aj výber všetkých lokálnych športových podujatí na Slovensku.

Na aké konkrétne stávkové príležitosti si môžete staviť v Tipsporte

K dispozícii je niekoľko tisíc kurzov. Okrem iného Tipsport ponúka kurzy na strelcov gólov v rôznych hokejových ligách, staviť si môžete aj na výsledok vrátane predĺženia alebo výsledok po 60 minútach (SBR – bez stávky na remízu).

V play-off sú k dispozícii aj kurzové stávky na postup v jednotlivých kolách a na celkového víťaza play-off. Stávky na góly majú rôzne podoby, a to platí pre všetky športy.

Tenisové stávky môžu byť pre stávkarov tiež zaujímavé. Záujemcovia tak môžu využiť stávky na presný výsledok (sety), kto vyhrá prvý set, výsledok prvého setu/finále, počet gemov a hendikep na zápas. Samozrejmosťou je aj vypisovanie challengerov.

Aké typy stávok ponúka Tipsport

Pokiaľ ide o typy stávok, značka Tipsport ponúka okrem iného:

 • Sólo stávku – stávkový tiket, ktorý obsahuje iba jeden zápas, na ktorý sa má vsadiť.
 • Aku stávka – stávkový tiket obsahujúci 2 až 60 zápasov, pre výhru je potrebné správne tipovať na všetky z nich
 • Kombinovaná stávka – tiket, ktorý kombinuje 2 až 15 stávkových príležitostí v rámci jedného programu
 • Systémová stávka – vyhráte, aj keď jeden z vašich tipov zlyhá, takže nemusíte mať správny celý tiket
 • Skupinová stávka – ide o typ systémového tiketu, na rozdiel od neho sa skladá z kombinácie skupín udalostí (skupina sa skladá z 2 alebo viacerých zápasov)
 • Profesionálna stávka – akustická stávka, ktorá je bezplatná a môžete ju podať na pobočke
 • Live stávky – stávkový tiket obsahujúci stávky na zápasy, ktoré prebiehajú v reálnom čase
 • Ázijský handicap – stávka, pri ktorej má outsider zvyčajne virtuálnu výhodu
 • Kombinovaný tiket – tento tiket kombinuje stávky pred zápasom aj stávky live
 • Maxikombi stávka – na jednom tikete môžete staviť až na 50 príležitostí, v porovnaní s kombinovanou stávkou ich možno rozdeliť do skupín

O značnej rozmanitosti ponuky stávok Tipsportu svedčí najmä prítomnosť ázijských handicapov. Hoci niektorí konkurenční poskytovatelia ponúkajú komplexnejší koncept, ponuku možno stále označiť za veľmi dobrú.

Ďalšou veľkou výhodou tejto stávkovej kancelárie v tejto oblasti je, že Tipsport v súčasnosti neúčtuje žiadne manipulačné poplatky. Okrem toho je možné vkladať hotovosť na herný účet na pobočkách, ktoré sú k dispozícii aj na Slovensku, a, samozrejme, rovnakým spôsobom si môžete peniaze aj vybrať.

Ako vyzerá sekcia live

Tipsport samozrejme nemôže vynechať sekciu live stávok. Tie sú veľmi obľúbené pre svoju značnú dynamiku, pričom kurzy sa neustále menia podľa aktuálnej situácie. Reagujú napríklad na zmeny skóre, ale aj na zranenia hráčov.

Hoci výber v prípade Tipsportu opäť nie je taký rozsiahly ako v prípade iných zahraničných konkurentov, ponuku možno stále označiť za solídnu. Portfólio tradične tvoria najpopulárnejšie športy v podobe futbalu, hokeja a tenisu. Existuje však aj možnosť vsadiť si na menej populárne športy, ako je basketbal alebo volejbal.

Takto si môžete staviť napríklad na konečný výsledok celého zápasu alebo na čiastkové výsledky či počet gólov alebo zápasov, prípadne si môžete otestovať svoj odhad a športové znalosti na jednotlivých štatistikách jednotlivých športovcov.

V tejto sekcii môžete využiť aj sledovanie zápasov naživo. A pozor na zaujímavú funkciu TipClick. Tá vám umožní uzavrieť stávku naživo jediným kliknutím.

Existuje možnosť živého prenosu?

Áno, rozhodne nechýba možnosť live streamingu, teda živého sledovania jednotlivých zápasov. A pozor, dokonca v režime simultánneho sledovania. Môžete sledovať až štyri priame prenosy súčasne.

Tipsport ponúka prenosy zo všetkých najdôležitejších športových podujatí, ako sú NHL, KHL, Bundesliga , Primera División, tenisové grandslamy, MLB, Oktagon MMA a samozrejme Tipsport liga alebo česká Tipsport extraliga.

Ako tipovať cez mobil

Tipovanie cez mobilný telefón môže byť oveľa pohodlnejšie ako cez počítač. Navyše nie ste limitovaní časom, môžete si jednoducho staviť kedykoľvek a kdekoľvek, stačí mať telefón vo vrecku.

Tipsport sa tejto požiadavke prispôsobil podobne ako ostatné moderné stávkové kancelárie. Preto má vlastnú mobilnú aplikáciu, ktorá ponúka plnú funkcionalitu. Tá je kompatibilná s operačnými systémami Android aj iOS.

Na mobile tak môžete nielen stávkovať, a to v predzápasovom aj live režime, ale aj štandardne sledovať jednotlivé športové prenosy.