Preview baráž o postup EURO zápas Wales – Poľsko Ivibet kurzy na zápas

Preview baráž EURO Wales - Polsko

EURO 2024 sa nezadržateľne blíži, no stále nepozná kompletný zoznam účastníkov, keďže ešte pred ním nás čaká baráž o postup. Jedným z najatraktívnejších duelov v baráži bude určite duel medzi Wales a Poľskom. Pozrite sa na predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy, tip na výsledok a kurzy od stávkovej kancelárie Ivibet. 

Wales aj Poľsko patria medzi futbalové družstvá, ktoré sa na záverečné šampionáty typu EURO dostávajú. Preto je pomerne prekvapením, že sa dostali do baráže a ešte väčším prekvapením, že na záverečný turnaj sa dostane len jeden z nich.

Obe mužstvá totiž disponujú mimoriadne kvalitnými hráčmi, ktorí hrávajú v popredných európskych kluboch.

Forma tímov

Do finále baráže o postup na EURO sa Wales dostal cez Fínsko, nad ktorým zvíťazil pohodlne 4:1. Podobne ľahko vyhralo v semifinále Poľsko, ktoré zdolalo Estónsko vysoko 5:1.

Bolo vidieť, že obe mužstvá sú na inej úrovni, ako ich semifináloví súperi a skutočná skúška príde až vo finále. Musíme však  skonštatovať, že pôjde o mimoriadne vyrovnaný duel, keď obe reprezentácie v posledných piatich zápasoch zaznamenali tri víťazstvá a dve remízy.

Ideme s najlepším čo máme

Obe mužstvá na trávnik vybehnú s tým najlepším, čím momentálne disponujú. Na strane Walesu sú to hráči z Premier League ako Ampadu, Wilson, Brooks či Johnson.

Na strane Poľska vyčnieva fantastický Robert Lewandovski, ktorému budú sekundovať hráči ako Zielinski, Szczesny či Piotrowski.

Ivibet kurzy na zápas

O vyrovnanosti finálového duela baráže hovoria aj stávkové kancelárie. Ivibet, ako jedna z najpopulárnejších kancelárii v zápase mierne favorizuje Wales.

Je tomu tak aj kvôli domácemu prostrediu. Na víťazstvo ostrovanov je vypísaný kurz 2.51.

Na víťazstvo Poliakov si môžete staviť za 3.13. Pomerne pravdepodobná je aj vzájomná remíza v riadnom hracom čase, na ktorú si stavíte s kurzom 2.85.

Uvedené kurzy sú aktuálne k dátumu zverejnenia článku. 

Tip na výsledok

Pre nás je mužstvo Poľska o čosi kvalitnejšie, ako tím Walesu a aj preto si myslíme, že v zápase môže vyhrať. Navyše, kurz 3.13 sa odmieta len veľmi ťažko.

Pre tých, ktorí chcú riskovať o čosi menej, odporúčame stávku na to, že sa obom mužstvám podarí skórovať. Je to pomerne pravdepodobné, keďže Wales aj Poľsko disponujú kvalitnou ofenzívnou silou.

Predpokladané zostavy:

Wales: Ward – Rodon – Davies – Mepham – Williams – James – Wilson – Ampadu – Roberts – Brooks – Johnson

Poľsko: Szczesny – Kiwior – Dawidowicz – Bednarek – Zalewski – Piotrowski – Slisz – Zielinski – Frankowski – Lewandowski – Swiderski