Preview 36. kola Premier League zápas: Liverpool – Tottenham Bet365 kurzy na zápas

Preview 36 kola anglickej Premier League Liverpool - Tottenham

Už 36. kolo anglickej Premier League prinesie zápas Liverpool a Tottenham. Zápas, ktorý môže rozhodnúť o tom, či sa Tottenham ešte pokúsi zabojovať o Ligu Majstrov, alebo bude odkázaný na účasť v Európskej lige. Pozrite sa na predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy, tip na výsledok a kurzy na zápas. 

Anglická Premier League je zdá sa už viac menej rozhodnutá. O titul budú až do konca bojovať Manchester City a Arsenal. Ostatné tímy sa budú musieť uspokojiť s nižšími pozíciami. Ten, kto má rozhodne o čo bojovať je Tottenham nachádzajúci sa na 5. priečke tabuľky.

Tottenham stráca na štvrtú Aston Villu sedem bodov a prípadná výhra nad Liverpoolom by ich udržala v boji o Ligu Majstrov.

Forma tímov

V posledných piatich zápasoch sa nedarí ani jednému z tímov. Liverpool v piatich zápasoch dvakrát prehral, dvakrát remízoval a zaznamenal len jednu výhru.

Tottenham je na tom ešte o čosi horšie, keďže posledné tri zápasy prehral. Kohúti naposledy vyhrali nad Nottinghamom a túto negatívnu sériu budú chcieť ukončiť práve víťazstvom s The Reds.

Song a Salah

Najväčšími ťahúňmi mužstva budú pochopiteľne útočníci. Na strane Liverpoolu Mohamed Salah, ktorý skóroval v tejto sezóne 17 gólov. Na strane Tottenhamu to je Heung Min Son, ktorý strelil 16 gólov.

Je teda jasné, že aj v tomto zápase môžeme očakávať atraktívne ofenzívne akcie a veríme, že aj vysoký počet gólov.

Bet365 kurzy na zápas

V tomto zápase je pomerne veľkým favoritom Liverpool, na ktorého víťazstvo si na stávkovej kancelárii Bet365 stavíte za 1.45. 

Je to aj z dôvodu posledných troch prehier Tottenhamu, na ktorom vidno, že si neprechádza najlepším obdobím.

V prípade, že by ste si chceli staviť na Tottenham, urobíte to s kurzom 6.06.

Uvedené kurzy sú aktuálne k dátumu zverejnenia článku.  

Tip na výsledok

Vzhľadom na to, že tímy disponujú jednými z najlepších strelcov celej súťaže, odporúčame stávku na to, že sa obom mužstvám podarí skórovať.

Kurz na víťazstvo Liverpoolu sa nám zdá pomerne nízky, a preto vám túto stávku neodporúčame. Zaujímavý môže byť ale tip na víťazstvo Tottenhamu s handicapom 0:2.

Predpokladané zostavy:

Liverpool: Alisson – Robertson – van Dijk – Quanash – Alexander-Arnold – Gravenbarch – Endo – Mac Allister – Diaz – Gakpo – Salah

Tottenham: Vicario – Emerson Royal – van der Ven – Romero – Porro – Sarr – Bissouma – Son – Kuluevski – Johnson – Richarlison