Preview osemfinále Ligy Majstrov Barcelona – Neapol Bet365 kurzy na zápas

Preview osemfinále LM Barcelona Neapol

Už dnes nás čaká pokračovanie osemfinálových zápasov prestížnej Ligy Majstrov, v rámci ktorých sa medzi sebou v odvete stretne Barcelona s Neapolom. Pozrite sa na predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy, tipy na výsledok a kurzy od stávkovej kancelárie Bet365. 

Výsledok prvého zápasu medzi Barcelonou a Neapolom skončil vzájomnou remízou 1:1. Ani jedno z mužstiev neukázalo príliš oslnivý výkon čo však len potvdrzuje ich nie príliš výrazné výsledky v tejto sezóne.

Navyše, Neapol v tomto zápase viedol prvýkrát nový tréner, Francesco Calzona, ktorý je zároveň trénerom Slovenskej reprezentácie. Uvidíme, ako sa mu podarí obstávať v druhom zápase.

Forma tímov

Barcelona sa tento rok zrejme bude musieť uspokojiť s tretím miestom v tabuľke Primera Division. Svojimi výkonmi ich predčilo prekvapenie roka Girona a samozrejme Real Madrid, ktorý si kráča po ďalší titul.

Problémy v Barcelone sú a odzrkadľujú to aj ich zmiešané výkony počas roka. V posledných piatich zápasoch dosiahol Xaviho tím tri víťazstvá a dve remízy, no tam, kde ich tlačí topánka je predovšetkým počet strelených gólov.

Neapol je na tom v domácej súťaži ešte horšie. Momentálne im patrí siedma priečka, ktorá nezaručuje účasť v žiadnej z Európskych súťaží. V posledných piatich dueloch nazbierali tri remízy a dve víťazstvá a uvidíme či tréner Calzona dokáže tím z pod Vezuvu nakopnúť správnym smerom.

Početná maródka Barcelony

Xavimu do karát nehrá ani početná maródka jeho hráčov, kde z dôvodu rôznych zranení chýba hneď niekoľko dôležitých prvkov zostavy, ako napríklad záložníci Gavi, Pedri či Frank de Jong.

Otázny je aj nástup Marcosa Alonsa a Ferrana Torresa. Neapol zdá sa vybehne na Barcelonu v plnej zostave, chýbať bude len záložník Zielinski.

Bet365 kurzy na zápas

V zápase je favoritom Barcelona, ktorej rozhodne pomôže aj prítomnosť domáceho publika. Na jej víťazstvo si môžete staviť s kurzom 1.79.

Na víťazstvo Neapolu stávková kancelária Bet 365 vypísala kurz 4.48 a bolo by skutočne prekvapením, keby bledomodrí dokázali cez Barcelonu postúpiť.

Uvedené kurzy sú aktuálne k dátumu zverejnenia článku. 

Tip na výsledok

Vzhľadom na to, že obe mužstvá sa herne ale aj strelecky trápia, príde nám atraktívna stávka na to, že v dueli nepadnú viac než tri góly.

Taktiež by sme sa nebáli staviť na víťazstvo Barcelony, keďže kurz na jej triumf sa nám zdá pomerne atraktívny.

Predpokladané zostavy:

Barcelona: ter Stegen – Cancelo – Martinez – Cubarsi – Kounde – Raphinha – Christensen – Gundogan – Joao Felix – Lewandowski – Yamal

Neapol: Meret – Rui – Juan Jesus – Ostigard – Di Lorenzo – Traore – Lobotka – Anguissa – Kvaratskhelia – Osimhen – Politano