Preview štvrťfinále EURO 2024: Holandsko – Turecko 22Bet kurzy na zápas

Preview EURO 2024 Holandsko Turecko

Štvrťfinálové zápasy na EURO 2024 zakončí duel medzi Holandskom a Tureckom. Súboj, ktorý môže papierovo vyzerať, ako pomerne rozhodnutý, no vôbec tomu tak nemusí byť. Pozrite si predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy, tip na výsledok a kurzy od stávkovej kancelárie 22Bet. 

Holandsko už dlhú dobu patrí medzi tie lepšie mužstvá na záverečných šampionátoch. Turecko zas pôsobilo dojmom silného mužstva, no výsledky tomu nikdy moc nenaznačovali. Na tomto šampionáte je to však o čosi inak, keďže oba tímy disponujú podobnou výkonnosťou. Je teda možné, že nás čaká jedno z najvyrovnanejších semifinále.

Forma tímov

Ako sme už načtrli v riadkoch vyššie, forma mužstiev je pomerne podobná. Holandsko v posledných štyroch zápasoch zaznamenalo dve víťazstvá, jednu remízu a jednu prehru, keď pomerne prekvapivo prehralo s Rakúskom.

Turci zaznamenali tri výhry a prehrali len s Portugalskom. Turci dokonca vyradili Rakúšanov, s ktorými sa Holandania trápili. Je teda jasné, že aj napriek tomu, že kurzy tomu nenasvedčujú, Oranjes budú mať mimoriadny problém zdolať Turkov.

Gakpo v dobrej forme

Jedným z najlepších hráčov vyraďovacej časti šampionátu EURO 2024 je Cody Gakpo, ktorý doteral strelil celkovo tri góly a jednoznačne patrí medzi ťahúňov celého mužstva.

Ak bude Gakpo v dobrej forme, problémy bude robiť aj obrane Turecka. Tí sa budú spoliehať najviac na hráčov ako Demiral, ktorý strelil celkovo 2 góly či vychádzajúca hviezda Realu Madrid Ardu Guler, ktorý strelil len jeden gól, no vo väčšine zápasov patrí medzi najlepších hráčov na ihrisku.

22Bet kurzy na zápas

Stávková kancelária 22bet v tomto dueli favorizuje vysoko Holanďanov, na ktorých si je možné staviť s kurzom 1.58, čo sa nám osobne zdá až príliš málo na to, aké výkony Turci podávajú.

Tip na ich víťazstvo je možné staviť s kurzom 6.15, čo sa nám zdá dosť nadhodnotené. Je teda vidieť, že tento zápas bude aj pre stávkujúcich mimoriadny atraktívny.

Uvedené kurzy sú aktuálne k dátumu zverejnenia článku. 

Tip na výsledok

My rozhodne nevidíme Holandska ako tak veľkého favorita, akého ho stávkové prezentujú. Pre tých, ktorí radi riskujete by sme sa nebáli skúsiť stávku na postup Turecka. Predsalen, nešlo by o prvé prekvapenie tohto turnaja.

Ak si však chcete byť o čosi istejší, zvolili by sme stávku na to, že sa obom mužstvám podarí skórovať, prípadne, že v zápase padnú viac ako tri góly.

Predpokladané zostavy:

Holandsko: Verbruggen – Ake – van Dijk – de Vrij – Dumfries – Reijnders – Simons – Schouten – Gakpo – Depay – Bergwijn

Turecko: Gunok – Kadioglu – Demiral – Bardakci – Muldur – Yildiz – Kokcu – Yilmaz – Guler