Doxxbet športové stávkovanie

Značka Doxxbet ponúka športové stávky slovenským používateľom. Čo vlastne môžu hráči od tohto poskytovateľa očakávať?

O značke Doxxbet a jej pôsobení na slovenskom trhu

Stávková kancelária Doxxbet poskytuje svoje služby hráčom už od roku 1994, čím sa zaradila medzi prvé subjekty tohto typu na Slovensku. Spočiatku mala aj tradičné kamenné pobočky, postupne však transformovala svoje služby výlučne do online sféry.

Spoločnosť je držiteľom maltskej licencie na prevádzkovanie. Okrem toho má, samozrejme, aj vlastnú lokalizovanú slovenskú doménu, na ktorej pôsobí na základe slovenskej licencie udelenej miestnym ministerstvom financií. V súčasnosti je jedným z najväčších prevádzkovateľov takýchto služieb na slovenskom trhu.

Názov Doxxbet vstúpil do online sveta konkrétne v roku 2006. Významným medzníkom v jej histórii bol aj rok 2018, keď značka spojila svoje sily so spoločnosťou Betx SK, čo viedlo k posilneniu ponuky kurzových stávok.

Aké služby Doxxbet ponúka

Dnes stávková kancelária Doxxbet ponúka na Slovensku širokú škálu služieb. Konkrétne ide o tieto služby:

 • športové stávky
 • live stávky
 • online kasíno
 • sekcia elektronických športov

Okrem samotného športového stávkovania si môžete staviť aj na nešportové udalosti, ktoré odrážajú aktuálne spoločenské dianie. Patria medzi ne voľby na Slovensku a vo svete, alebo dokonca odovzdávanie Oscarov.

Z týchto kategórií najviac dominovali športové stávky, neskôr sa k ponuke pridalo aj kasíno. Keďže táto sekcia je stále veľmi dôležitá, v nasledujúcich odsekoch sa jej budeme venovať prioritne.

Aké druhy športov Doxxbet ponúka

V sekcii športových stávok jednoznačne nechýba výber najpopulárnejších športových disciplín. Celkovo je tu už viac ako 50 druhov športov. Väčšinu času sa Doxxbet zameriava na európske športy, čo je celkom logické.

Patria medzi ne najmä:

 • futbal
 • ľadový hokej
 • tenis
 • basketbal
 • baseball

Okrem toho môžete očakávať aj menej rozšírené športy v masovom meradle, ako sú plážový volejbal, volejbal, box, futsal, motoristické športy, rugby, vodné pólo, americký futbal, ako aj tzv. galské športy. Výber je teda veľmi pestrý.

Najpopulárnejšie ligy a turnaje v uvedených športoch sú medzi stávkarmi veľmi obľúbené, ale často sa tipuje aj na najvyššie slovenské klubové ligy, ako je futbal alebo hokej.

Aké sú základné typy stávok, ktoré Doxxbet ponúka

Pokiaľ ide o základné typy športových stávok, tento poskytovateľ ponúka najmä tieto stávky:

 • sólo stávka – tiket obsahuje len jednu stávkovú príležitosť
 • kombinovaná stávka – tiket obsahuje viacero stávkových príležitostí

Aké typy stávkových príležitostí môžete využiť

Okrem Doxxbet ponúka množstvo ďalších stávkových príležitostí, ako napr:

 • stávka nad/pod – hráč vsádza na to, či bude v zápase menej/ viac bodov/gólov ako dané číslo
 • akumulátory – tiket je víťazný len vtedy, ak sú všetky stávky, ktoré obsahuje, víťazné
 • stávka 1/X/2 – hráč klasicky vsádza na to, či zápas skončí prehrou, výhrou alebo remízou

Existuje aj množstvo ďalších typov stávok, takže si môžete staviť na počet gólov, môžete si staviť aj na polčasový výsledok a samozrejme existujú aj handicapové stávky, vrátane európskej.

Medzi ďalšie možnosti patrí párny alebo nepárny počet gólov alebo to, či skórujú hostia alebo domáci. V portfóliu nechýbajú ani stávky na remízu (DNB). A okrem stávky na víťazstvo v riadnom hracom čase si môžete staviť aj na víťaza zápasu v predĺžení.

Niektoré zápasy, najmä zápasy NHL, sú obohatené o možnosť stávok na nájazdy, strelcov gólov, stávky na to, či hráč skóruje, alebo si môžete skúsiť tipnúť aj tretinu, v ktorej padne prvý gól. Ponuka stávok obsahuje aj možnosť tipovať presný výsledok zápasu. Tenisové stávky sú uvedené aj pre prvý set, presný výsledok (na set) a limit hry pre menšie/veľké stávky. V bejzbale si však dajte pozor, táto stávková kancelária neuvádza nadhadzovačov.

Ako stávkovať naživo pod hlavičkou Doxxbet

Stávky naživo sú v súčasnosti dostupné prakticky na všetky športy. V tomto smere Doxxbet úspešne drží krok s najlepšími stávkovými kanceláriami na trhu. Staviť si môžete na futbal, hokej a ďalšie populárne športy.

Od roku 2020 pribudli do ponuky aj priame prenosy, ako sú tenis, basketbal, volejbal, futbal (La Liga, Ligue 1) alebo hokej (KHL alebo majstrovstvá sveta). Aj tu je ponuka dostatočne pestrá.

Čo je BetBuilder

BetBuilder je ďalšou zaujímavou doplnkovou funkciou tejto stávkovej kancelárie. Objavila sa už v roku 2021 a umožňuje hráčom vytvárať ešte zaujímavejšie stávkové kombinácie v rámci jedného zápasu.

Na jednom tikete tak môžete prepojiť nielen dve stávky, ale hneď niekoľko. Pomocou BetBuilder môžete napríklad vytvoriť kombináciu strelca gólu a výsledku zápasu alebo počtu gólov a strelca gólu. Keďže s pridaním každého tiketu sa kurz zvyšuje, výhoda je jasná, môžete sa tešiť na potenciálne vyššie výhry.

Čo je Cash Out

Okrem toho tento poskytovateľ ponúka funkciu Cash Out, ktorá je u moderných stávkových kancelárií tradíciou. Tá zaručuje skoré vyplatenie tiketu, čo prakticky znižuje riziko prehry.

Princíp tohto mechanizmu je jednoduchý. Hráč má možnosť požiadať o vyplatenie tiketu ešte pred jeho vyhodnotením. Jeho výhra je tak v tomto momente zaručená. Táto funkcia je k dispozícii pre jednotlivé stávky (samostatné a kombinované) a tiež pre stávky na live a tikety obsahujúce predzápasové a live udalosti.