Preview 38. kola anglickej Premier League: Manchester City – WestHam Ivibet kurzy na zápas

Preview 38. kola anglickej Premier League Manchester City - West Ham

Posledné kolo anglickej Premier League rozhodne o tom, kto sa stane šampiónom. Bude to Manchester City, alebo Arsenal? Ak sa Citizens podarí zdolať West Ham oslávia zverenci Pepa Guardiolu ďalší titul. Bude to však tak jednoduché? Pozrite si našu predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy, kurzy na zápas a tip na výsledok. 

Manchester City sa môže opäť stať ligovým šampiónom a ako prvé mužstvo v histórii Premier League osláviť titul piatykrát za sebou. Na to, aby sa to zverencom Pepa Guaridolu podarilo potrebujú zdolať nebezpečný West Ham. V prípade remízy a víťazstva Arsenalu nad Evertonom by o titule rozhodovalo skóre.

Kto sleduje anglickú ligu dobre vie, že poraziť West Ham nie je len tak. Aj napriek tomu, že sa nachádzajú na 9. priečke ide o mimoriadne nebezpečné mužstvo, ktoré dokáže prekvapiť.

Forma tímov

Ak by sme hodnotili zápas len z pohľadu formy oboch mužstiev tak nie je o čom. Manchester City neprehral 5 po sebe idúcich zápasov a nemilosrdne si kráča po ďalší titul.

West Ham sa v posledných zápasoch trápi, čoho dôkazom sú tri prehry, jedna remíza a len jedno víťazstvo. Kladivári sú však špecialisti na zápasy s náročnými mužstvami, a preto to bude mať Citizens mimoriadne náročné.

Duo Haaland a Foden vs Bowen

Najväčšou zbraňou Pepa Guardiolu je túto sezónu tandem Erling Haaland a Phil Foden. Títo dvaja hráči môžu dovedna za 44 gólov City a svoj strelcký účet si určite budú chcieť vylepšiť aj v zápase s West Hamom.

Proti bude jednoznačne kvalitná obrana Kladivárov. Spoliehať sa taktiež budú na výkony Jarroda Bowena, ktorý so 16 gólmi patrí medzi najlepších strelcov celej súťaže.

Ivibet kurzy na zápas

Stávková kancelária Ivibet v tomto zápase favorizuje Manchester City, na ktorého víťazstvo je vypísaný nezaujímavý kurz 1.10. 

Je teda jasné, že na ich víťazstvo sa vám neoplatí moc stávkovať. V prípade, že by ste premýšľali a chceli vyskúšať obrovské prekvapenie, a teda výhru West Hamu, stavíte si na to s kurzom 23.10. 

Oveľa zaujímavejší tip je na počet gólov v zápase. Na to, že padnú viac ako štyri góly je kurz 1.75.

Uvedené kurzy sú aktuálne k dátumu zverejnenia článku. 

Tip na výsledok

Hráči Manchestru City majú to, či sa stanú majstrami Anglicka vo svojich rukách. Myslíme si, že sú dostatočne skúsení na to, aby tento zápas zvládli do víťazného konca a opäť ovládli celú ligu.

Preto si myslíme, že Manchester City v zápase zvíťazí a to pomerne jednoznačne. Zaujímavým je preto pre nás tip na počet gólov, kde si myslíme, že padnú viac ako štyri.

Aj napriek tomu, že stávková kancelária Ivibet vypísana na West Ham skutočne vysoký kurz, tipli by sme si aj to, že sa obom mužstvám podarí skórovať. West Ham totiž nie je nekvalitné mužstvo a jeho hráči góly dávať vedia.

Predpokladané zostavy:

Manchester City: Ederson – Gvardiol – Dias – Akanji – Walker – Rodri – Kovacic – Foden – De Bruyne – Silva – Haaland

West Ham: Areola – Emerson – Ogbonna – Zouma – Coufal – Ward Prowse – Soucek – Paqueta – Kudus – Bowen – Antonio