Nike športové stávkovanie

Nike.sk je predovšetkým známe ako výrobca športovej obuvi a oblečenia, ale nie je spojené so športovým sázením ale so športovým oblečením a doplnkami pre športovcov.

V súčasnosti je športové sázenie veľmi populárne a existuje mnoho sázkových kancelárií, ktoré ponúkajú široký výber športov na sázkovanie. Pri výbere sázkovej kancelárie je dôležité venovať pozornosť niekoľkým faktorom, ako sú dostupné športy, ponúkané kurzy, bonusové ponuky a spôsoby vkladu a výberu peňazí.

Základné údaje

Prvá slovenská stávková spoločnosť – založená v roku 1991, je najstaršou a najväčšou stávkovou spoločnosťou na Slovensku. S tržbami viac ako 400 mil. eur ročne, tisíckou zamestnancov a sieťou presahujúcou 900 pobočiek sa radí k najväčším firmám regiónu. Rodinná firma č. 1 na Slovensku v hodnotení FORBES 2018 je pod vedením Otta Bergera a syna Romana Bergera fenoménom v oblasti stávok, športového a zábavného priemyslu.

Technologický líder

Úspech spoločnosti je postavený na využívaní najmodernejších technológií pre dokonalý zážitok z hry. Vlastné tímy IT dizajnérov, programátorov a testerov vyvíjajú unikátne herné produkty v jednom z najväčších IT Labov na Slovensku. Technológia Niké One je najpokročilejšou hráčskou platformou na trhu. Mobilná aplikácia Niké bola v septembri 2017 vyhlásená za najlepšiu aplikáciu pre tipérov. Vďaka neustálym inováciám v spolupráci s technologickými gigantmi PaddyPower, IMG či Perform je NIKÉ najobľúbenejšou značkou na trhu.

Od svojho založenia buduje NIKÉ atraktívnu značku pre fanúšikov športu a mladú generáciu. Vo vlastníctve NIKÉ sú najväčší športový online portál sport.sk, denník Šport so 60-ročnou tradíciou i špecializovaný magazín pre profesionálov v tipovaní. NIKÉ spoluvytvára úspešné TV programy v spolupráci s TV Markíza či RTVS, hrdo sponzoruje najúspešnejšie športové kluby ŠK Slovan Bratislava, HC Slovan Bratislava, BC Prievidza, fenomenálnu slovenskú lyžiarku Petru Vlhovú a je jedným z najvýznamnejších charitatívnych prispievateľov.

Registácia

K tipovaniu na webovej stránke Niké je potrebné sa zaregistrovať. Registráciu spustíte kliknutím na tlačidlo Registrácia, ktoré nájdete vpravo hore.

Vyplnený formulár potvrdíte tlačidlom Registrovať. Následne obdržíte SMS správu na overenie telefónneho čísla. Na vyplnenú adresu uvedenú vo formulári Vám príde validačný e-mail, ktorý je potrebné potvrdiť. Po jeho potvrdení si nastavíte svoje prihlasovacie údaje. Následne budete prihlásený. Pre dokončenie registrácie od Vás ešte budeme potrebovať, aby ste vyplnili svoju adresu a nahrali 2 doklady totožnosti na overenie. Po overení Vám príde e-mail s prihlasovacím menom a číslom zmluvy. Po dokončení registrácie si následne môžete užiť zábavu v Niké naplno.

Prihlásenie

Prihlasovací formulár nájdete v pravom hornom rohu stránky. Do boxu s menom zadáte prihlasovacie meno, ktoré ste obdržali po registrácii do vašej e-mailovej schránky. Do druhého boxu heslo, ktoré ste zadali do registračného formulára a potvrdíte tlačidlom Prihlásiť. (Registrovaní v pobočke pri prvom prihlásení ako heslo zadávajú prvých 8 čísiel BKK kódu). Po prihlásení sa vám v pravom rohu portálu zobrazia vaše údaje a v menu sa zaktívni sekcia Moja Niké.

Tiket

Zostavovaný tiket, nájdete v pravej lište. Zápasy doň si vyberáte jednoducho – kliknutím na príslušný kurz zápasu, ktorý chcete natipovať. Ak chcete svoj tip dodatočne zmeniť, kliknite naň priamo v tikete a vyberte si jednu z ponúknutých možností.

V pravom rohu tiketu sa nachádza symbol špendlíku, ktorým si tiket pripnete alebo odopnete. Pripnutím zostáva tiket stále na jednom mieste, odopnutím vás sprevádza aj pri prechádzaní ponuky.

Bonusy

Niké ponúka svojim stálym ale i novým hráčom niekoľko atraktívnych a rozmanitých bonusov, vďaka ktorým je tipovanie v najväčšej slovenskej stávkovej kancelárii zábavnejšie a výhodnejšie. V Niké sa zabávaš viac a aj vyhrávaš viac!

Bonusy pre nových hráčov

Ak si sa ešte nezaregistroval v Niké, mal by si to rýchlo napraviť. Máme pre teba prichystané unikátne Vstupné bonusy, ktoré naštartujú tvoju hviezdnu kariéru v Niké.

Tipovanie

Čaká ťa viacero zaujimavých benefitov, ktoré sú určené pre všetkých členov klubu Niké. Najatraktívnejšou výhodou je, že Niké ťa za svoju aktivitu a vernosť odmeňuje vo forme vernostných bodov, ktoré sa volajú niky.

Pri hraní športových stávok je tiež dôležité hrať zodpovedne a stanoviť si limit a riadiť sa ním. Športové sázenie by malo byť zábavnou formou zábavy, a preto je nevyhnutné mať na pamäti, že existuje riziko prehry peňazí.

Svet hier je jedinečné a podmanivé online kasíno, v ktorom ťa nečakajú len exkluzívne hry a obrovitánske jackpoty, ale aj fantastické bonusové akcie.

Karta výberového klubu

Klubová karta Niké slúži ako doklad, ktorý Vás ako registrovaného člena identifikuje na ktorejkoľvek pobočke Niké. Okrem toho Vám bude slúžiť pre využitie rôznych bonusov, výhod ako aj zmenu Vašich osobných údajov v našej pobočkovej sieti.

Čo všetko môžete s Klubovou kartou Niké robiť?

  • uskutočňovať vklady a výbery z Vášho konta
  • vyplatiť alebo uhradiť tikety
  • použiť voľné tikety pridelené na Vaše konto
  • zbierať niky a čerpať ich možnosť podať si za tiket
  • navýšiť svoju výhru cez
  • Kurzové zvýhodnenie až o 200 % alebo zakúpiť si pomôcky pre tipovanie ako Kurzový list mesačné predplatné denníka Šport či tlačenú kurzovú ponuku
  • využívať Bonusy
  • meniť osobné údaje

Výber sázkovej kancelárie je osobná záležitosť a dôležité je vybrať takú, ktorá vyhovuje individuálnym preferenciám a ponúka zodpovedné hranie. Pri hraní športových stávok je dôležité mať na pamäti, že športové stávkovanie by malo byť zábavným a zodpovedným spôsobom zábavy.