Preview 38. kola španielske Primera Division: Barcelona – Sevilla 20Bet kurzy na zápas

Aj napriek tomu, že o titule šampióna je v španielskej Primera Division už rozhodnuté, nás čaká ešte niekoľko atraktívnych duelov. Jedným z nich, v rámci 38. kola, je aj zápas medzi Barcelonou a Sevillou. Pozrite sa na predzápasové štatistiky, predpokladané zostavy, kurzy na zápas a aj tip na výsledok. 

S istotou vieme povedať, že Barcelona sa nestane šampiónom španielskej súťaže a Sevilla si v budúcej sezóne Európske poháre nezahrá. Druhá informácie je oveľa prekvapujúcejšia, keďže Sevilla bola pravidleným účastníkom minimálne Európskej ligy. Tú napokon aj niekoľkokrát vyhrala.

Tím, v ktorom pôsobí aj Sergio Ramos sa však túto sezónu trápi nie len herne, ale aj finančne. Patrí im momentálne 13. priečka medzi mužstvami ako Celta Vigo či Las Palmas. Je jasné, že tento trend musí Sevilla zvrátiť a dostať sa na pozície, na ktoré sme pri nej boli zvyknutý.

Barcelone patrí druhé miesto s náskokom len jedného bodu nad prekvapením z Girony. Pre katalánsky veľkoklub by však mohlo ísť o mierne poníženie, ak by ich dokázal predbehnúť stále začínajúci projekt z druhého katalásnekho mužstva. Na to, aby sa tak nestalo potrebujú nad Sevillou vyhrať.

Forma tímov

Z pohľadu formy tímov, by sa toto víťazstvo malo rodiť pomerne ľahko. Sevilla v posledných piatich dueloch zaznamenala hneď tri porážky za sebou a len jedno víťazsvo a jednu remízu.

Barcelona je na tom jednoznačne lepšie. V posledných piatich zápasoch dokázali zverenci Xaviho zvíťaziť štyrikrát. Jedinú porážku utrpeli s dobre hrajúcou Gironou.

Lewandovski vs En Nesyri

Aj napriek tomu, že sa Seville nedarí, tak vo svojom kádry má veľmi slušného kanoniera. Ide o marockého účtočníka Youssefa En Nesyriho, ktorému sa doteraz podarilo streliť až 15 gólov.

O čosi lepšie je na tom kanionier Barcelony, ktorým nie je nikto iný ako Rober Lewandovski s 18 gólmi. Uvidíme však, či výkony týchto dvoch hráčov budú stačiť, na to, aby pre svoj tím vybojovali víťazstvo.

20 Bet kurzy na zápas

Stávková kancelária 20 Bet v zápase favorizuje Barcelonu, čo je pochopiteľné nie len z postavenia v tabuľke, ale aj z formy. Na víťazstvo Barcy si stavíte s kurzom 1.83. 

Sevilla je veľkým outsiderom, keď na ich víťazstvo si stavíte s kurzom presahujúcim 4.00. 

Atraktívne sú však určite aj ďalšie formy stávok, či už na počet gólov, alebo to, či sa obom mužstvám podarí skórovať.

Uvedené kurzy sú aktuálne k dátumu zverejnenia článku. 

Tip na výsledok

Na víťazstvo Barcelony je vypísaný pomerne vysoký kurz, ktorý sa podľa nás oplatí umiestniť na tiket. Xaviho zverenci by momentálne trápiacu sa Sevillu mali zdolať.

Pre tých, ktorý chcú ešte väčšiu istotu odporúčame stávku na to, že sa obom mužstvám podarí skórovať. Už len kvôli tomu,  že disponujú jednými z najlepších útočníkov celej súťaže, je tento tip viac než pravdepodobný.

Ďalším atraktívnym tipom môže byť stávka na počet striel. Oba tímy sú v tejto štatistike pomerne aktívne, a preto je možné predpokladať, že striel na bránu bude viac než dosť.

Predpokladané zostavy tímov:

Barcelona: ter Stegen – Cancelo – Martinez – Cubarsi – Kounde – Gundogan – Roberto – Lopez – Raphinha – Lewandovski – Yamal

Sevilla: Nyland – Salas – Ramos – Bade – Acuna – Bueno Sebastian – Agoume – Jesus Navas – Lukebakio – Ocampos – En Nesyri