Preview 31. kola Serie A zápas Udinese – Inter Miláno Bet365 kurzy na zápas

Preview 31. kolo Serie A Udinese - Inter Miláno

Zajtra nás čaká posledný duel v rámci 31. kola talianskej Serie A, kde proti sebe nastúpi Udinese a Inter Miláno. Pozrite sa na predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy, tip na výsledok a kurzy na zápas. 

Udinese a Inter Miláno sú mužstvá, ktoré sa v tejto sezóne nachádzajú na opačných stranách barikády. Kým Inter Miláno si neohrozene kráča za titulom v talinaskej Serie A, Udinese bojuje v nižších vodách tabuľky.

Tím, ktorý v minulosti dokázal potrápiť nejedného súpera túto sezónu nepredvádza oslnivé výkony a momentálne im patrí 14. priečka. Od zóny zostupu sú však len dva body, a preto je pre nich každý zápas a každý získaný bod mimoriadne cenný.

Forma tímov

Vzhľadom na postavenie v tabuľke je pochopiteľne v lepšej forme Inter Miláno, ktoré z posledných piatich zápasov dokázalo zvíťaziť hneď štyrikrát a raz remízovať. Skutočne si nevieme predstaviť, čo by sa muselo stať, aby Inter tento rok nezískal titul.

Udinese je na tom o poznanie horšie. Z posledných piatich duelov si odnieslo dve prehry, dve remízy a len jednu výhru.

Presadí sa Lautaro Martinéz?

Najväčšou zbraňou Interu Miláno je túto sezónu jednoznačne Argentínsky útočník Lautaro Martinéz, ktorý s 23 gólmi kraľuje tabuľke strelcov.

Martinéz je skutočne pri chuti a tak sa pochopiteľne špekuluje o tom, či dokáže Interu vystrieľať víťazstvo aj v tomto zápase.

Zatiaľ čo Inter disponuje útočníkom takéhoto kalibru, Udinese sa bude musieť spoliehať predovšetkým na kompaktný tímový výkon.

Bet 365 kurzy na zápas

Stávková kancelária Bet365 pochopiteľne v tomto zápase favorizuje Inter Miláno s kurzom 1.42. 

Na výhru Udinese si môžete staviť s obrovským kurzom 7.63. 

Pre nás je však zaujímavý kurz na to, že v dueli padnú viac ako 2.5 góla, je kurz 1.76. 

Uvedené kurzy sú aktuálne k dátumu zverejnenia článku. 

Tip na výsledok

To, že Inter vyhrá je mimoriadne pravdepodobné, a preto vám tento tip odporúčať nebudeme.

Ako sme spomínali, zaujímavý je pre nás tip na počet gólov v zápase a tí odvážnejší si môžu skúsiť stávku aj na to, že obe mužstvá strelia gól.

Predpokladané zostavy:

Udinese: Okoye – Perez – Bijol – Ferreira – Kamara – Samaradzic – Walace – Lovric – Pereyra – Lucca – Thauvin

Inter Miláno: Audero – Bastoni – Acerbi – Pavard – Dimarco – Mkhitaryan – Calhanoglu – Barella – Darmian – Martinez – Thuram