Preview štvrťfinále Ligy Majstrov zápas Barcelona – PSG 22Bet kurzy na zápas

Preview Liga Majstrov Barcelona - Paris St. Germain

Tento týždeň nás čakajú odvetné štvrťfinálové zápasy v rámci Ligy Majstrov, kde jedným z najlepších duelov bude súboj Barcelony a Paris St. Germain. Pozrite sa na predpokladanú zostavnu, tip na výsledok a kurzy od stávkovej kancelárie 22 Bet. 

Prvý zápas medzi týmito dvoma tímami skončil tesný a mimoriadne vydreným víťazstvom Barcelony 3:2. Culés fanúšikov potešili o to viac, že dokázali poraziť PSG priamo na ich štadióne. V tomto zápase budú mať výhodu domáceho ihriska práve Barcelončania, čo ich ešte viac môže nakopnúť k skvelým výkonom. Vieme ale, že PSG je mimoriadne silný tím, ktorý dokáže takýto výsledkov bez problémov otočiť.

Forma tímov

To, v akej forme, sa jednotlivé mužstvá nachádzajú vieme už z ich predošlého zápasu. Barcelona od neho absolvovala len jeden duel s Cadizom, ktorý dopadol víťazne. PSG od posledného súboja s Barcelonou nehralo žiadny zápas.

Dlhšia zápasová prestávka môže hrať do karát práve PSG, kvôli tomu, že si hráči francúzskeho mužstva dopriali väčší odpočinok a do zápasu pôjdu čerstvejší.

Absencie na oboch stranách

Ani jedno z mužstiev nenastúpi do zápasu v plnej sile. Na strane Barcelony sa tréner Xavi nebude môcť spoľahnúť na Baldea, Christensena, Gaviho či Roberta, ktorý nenastúpi kvôli žltým kartám.

Parížanom bude na druhú stranu chýbať Kimpembe, Kurzawa či Rico. Hlavní strelci, ktorými sú Lewandovski a Mbappe by však mali byť plne k dispozícii a pomôcť svoju tímu k úspešnému víťazstvu.

22 Bet kurzy na zápas

Z pohľadu kurzov stávkovej kancelárie 22 Bet je favoritom zápasu Barcelona, na ktorej víťazstvo si môžete staviť s kurzom 2.17. 

a druhú stranu, na víťazstvo PSG je vypísaný kurz 3.04. 

Vieme však, že duely medzi týmito dvoma mužstvami sú poznačené množstvom gólov, a preto je zaujímavý aj tip na to, že oba tímy skórujú s kurzom 1.41.

Uvedené kurzy sú aktuálne k dátumu zverejnenia článku. 

Tip na výsledok

Máme radi prekvapenia a myslíme si, že jedno sa zrodí aj dnes večer na Nou Campe. Na PSG je vypísaný pomerne vysoký kurz, a preto by sme skúsili stávku na to, že sa Parížanom podarí vyhrať.

Ak chcete hrať viac na istotu, stávkou na to, že oba tímy skórujú podľa nás nič nepokazíte.

Predpokladané zostavy:

Barcelona: ter Stegen – Cancelo – Cubarsi – Araujo – Kounde – Gundogan – de Jong  – Roberto – Raphinha – Lewandowski – Yamal

PSG: Donnaruma – Mendes – Beraldo – Hernandez – Marquinhos – Ruiz – Vitinha – Lee – Mbappe – Asensio – Dembele