Preview skupinovej fázy Ligy Majstrov: Sevilla – Arsenal Bet365 kurzy na zápas

Preview skupinová fáza Ligy Majstrov Sevilla - Arsenal

Dnes pokračujú zápasy skupinovej fázy Ligy Majstrov, kde sa v rámci skupiny B proti sebe stretnú Sevilla a Arsenal. Tento zápas je možné považovať aj jeden z tých najnapínavejších z dnešného programu. Pozrite si predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy a aké kurzy ponúka stávková kancelária Bet 365. Pozreli sme sa taktiež na tip na výsledok zápasu. 

Aj keď sa Liga majstrov a jej skupinová fáza v podstate ešte len rozbieha, už po dvoch odohraných zápasoch môžeme tušiť, ako sú na tom samotné tímy. Arsenal, ktorý sa nachádza v skupine B bol považovaný za favorita celej skupiny vzhľadom na výkony z minulej sezóny. Gunners sa v domácej lige darí aj dnes a postup zo skupinovej fázy by mal byť pre nich povinnosťou. Momentálne sa však nachádzajú na druhej priečke za prvým Lens, s ktorým prehrali.

Na treťom mieste sa nachádza španielska Sevilla, ktorá moc vody v Lige Majstrov nikdy nenamútila, no tento ročník dufali, že tomu bude inak. Momentálne im patrí tretia priečka, ktorá im zaručuje postup do play off Európskej ligy.

Forma tímov

Formu tímov sme naznačili už v úvodných riadkoch analýzy. Rozhodne je na tom lepšie Arsenal, ktorý z posledných piatich zápasoch trikrát zvíťazil, raz remízoval a utrpel jednu prehru. Práve so spomínaným Lens, ktorý je zdá sa ich hlavným súperom v skupine B.

Sevila si z posledných piatich zápasov odniesla jedno víťazstvo, tri remízy a jednu prehru. Je však nutné dodať, že majú za sebou zápasy s Barcelonou a Real Madrid, kde im bola Sevilla viac než dôstojným súperom.

Útočný tandem Arsenalu

Hlavnou zbraňou Arsenalu bude pochopiteľne ich útočníci v podaní Gabriela Jesusa a Bukayako Saka, ktorý sa skvele dopĺňajú a ťahajú výkony Arsnealu dopredu. Na druhej strane najlepším strelcom Sevilly v Lige Majstrov je En Nesyri, ktorému sa však podarilo skórovať len raz.

Všetci títo hráči by mali nastúpiť aj v dnešnom zápase a my sa môžeme len tešiť, čo nám predvedú zo svojho futbalového umenia.

Bet365 kurzy na zápasy

Bet365 je špecialistom na futbalové stávky a je pochopiteľné, že vypísala kurzy i na tento duel.

V ňom pomerne jednoznačne favorizuje Arsenal, na ktorého víťazstvo si môžete staviť s kurzom 1.75, čo sa nám zdá stále pomerne výhodné.

Na víťazstvo Sevilly je vypísaný kurz 4.50.

Uvedené kurzy sú aktuálne k dátumu zverejnenia článku. 

Náš tip na výsledok

My si taktiež myslíme, že v tomto zápase bude ťahať za víťazný koniec Arsenal a vzhľadom na atraktívny kurz vám túto stávku odporúčame.

Taktiež ale predpokladáme, že v zápase padnú menej ako tri góly.

Predpokladané zostavy:

Sevilla: Nyland – Acuna – Ramos – Gudelj – Navas – Sow – Soumare – Rakitic – Lukebakio – En Nesyri – Ocampos

Arsenal: Raya – Zinchenko – Gabriel – Saliba – White – Rice – Jorginho – Odegaard – Martinelli – Gabriel Jesus – Saka