Preview kvalifikácie na EURO 2024 skupina J zápas: Bosna a Hercegovina – Slovensko Bet365 kurzy na zápas

Preview kvalifikácie EURO skupina J zápas Bosna a Hercegovina - Slovensko

Už v nedeľu nás čaká posledné kolo kvalifikácie na záverečný turnaj EURO 2024. V skupine J sa proti sebe stretnú Bosna a Hercegovina so Slovenskom. Pozrite sa na predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy a aké kurzy na duel vypísala stávková kancelária Bet365. Taktiež máme pre vás tip na výsledok zápasu. 

Slovenská reprezentácia spečatila svoj postup na záverečný šampionát EURO 2024 už v zápase proti Islandu. Slovenskí sokoli v ňom vyhrali pohodlne 4:2 a predviedli skutočne výborný výkon. Je teda pravdepodiobné, že do zápasu proti Bosne a Hercegovine nastúpi značne odlišná zostava oproti duelu s Islandom.

Bosna a Hercegovina taktiež už nemá o čo hrať a to z dôvodu, že v tabuľke im patrí predposledná priečka. Aj keby nad Slovenskom vyhrali tak tretie Luxembursko už nedokážu dostihnúť.

Forma tímov

Forma je rozhodne na strane Slovenska a to predovšetkým po zápase s Islandom, kde hrali skutočne efektívne. Napádali hráčov a bolo vidno, že tento štýl futbalu ich vyslovene baví.

Bosna a Hercegovina má za sebou dve prehry v rámci tejto skupiny, keď najskôr prehrali s Portugalskom a následne aj s Luxemburskom. Bosniaci však nebudú chcieť predať svoju kožu lacno a to aj z dôvodu, že budú hrať na domácom trávniku.

Presadí sa Haraslín?

Ak môžeme o niektorom zo Slovákov tvrdiť, že prežíva skutočne svoju životnú sezónu tak je to ľavý krídelník Lukáš Haraslín. Ten v zápase proti Islandu strelil dva góly a jeho čuch a túžba skórovať z neho robí najväčšiu ofenzívnu zbraň trénera Francisca Calzoneho.

Je však pravdepodobné, že v tomto zápase dostane priestor iný hráč aj vzhľadom na to, že o postupe Slovenska je už rozhodnuté.

Bet365 kurzy na zápas

Stávková kancelária Bet365 v tomto dueli favorizuje prekvapivo hráčov Bosny a Hercegoviny. Zdá sa, že aj stávková kancelária predpokladá, že Slováci nenastúpia v plnej zostave. Na víťazstvo Bosny si stavíte s kurzom 2.50. 

Na víťazstvo Slovenska je vypísaný kurz 2.87. Remízu si stavíte za kurz 3.30. 

Uvedené kurzy sú aktuálne k dátumu zverejnenia článku. 

Náš tip na výsledok

Aj napriek tomu, že Slovensko zrejme nenastúpi v plnej zostave myslíme si, že tento zápas dokážu zvládnuť. Skvelý výkon proti Islandu ich dostatočne nabudil na to, aby verili, že dokážu porážať súperov pravidelne.

Taktiež odporúčame stávku na to, že v zápase sa podarí skórovať obom tímom.

Predpokladané zostavy:

Bosna a Hercegovina: Vasilj – Mujakic – Kovacevic – Gojkovic – Dedic – Cimirot – Krunic – Hadziahmetovic – Hamulic – Tabakovic – Stevanovic

Slovensko: Rodák – Hancko – Škriniar – Vavro – Šatka – Benes – Lobotka – Kucka – Suslov – Polievka – Ďuriš