Preview kvalifikácie Ligy Majstrov skupina G zápas: Manchester City – RB Lipsko 22bet kurzy na zápas

Preview kvalifikácie Ligy Majstrov zápas Manchester City - RB Lipsko

Tento týždeň nás opäť čaká milionárska Liga Majstrov, ktorá bude pokračovať svojou kvalifikačnou fázou. Jedným zo zaujímavejších duelov bude súboj medzi Manchestrom City a RB Lipskom v rámci skupiny G. Pozrite sa na predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy, kurzy na zápasy od stávkovej kancelárie 22bet a taktiež náš tip na výsledok duelu. 

Manchester City aj tento rok patrí k hlavným ašpirantom na titul v Lige Majstrov. Svoju skvelú formu potvrdzujú Citizens už v základnej časti, kde im patrí jasná prvá priečka. Zverenci Pepa Guardiolu zvládli všetky štyri zápasy a sú o tri body v popredí práve pred ich súperom RB Lipsko. Tým sa v kvalifikácii taktiež zatiaľ celkom darí, keď jedinú prehru utrpeli práve s Manchestrom City.

Túto pachuť budú chcieť určite odčiniť v tomto zápase, no s kádrom, akým City disponuje to rozhodne nebude jednoduché.

Forma tímov

Čo to, o forme tímov, sme napovedali už v riadkoch vyššie. Manchester City pripomína skutočne dobre rozbehnutý vlak, keď zvíťazili v štyroch zápasoch a počas nich inkasovali len 3 góly a 12 strelili.

RB Lipsko je druhým najsilnejším tímom v skupine. Nemci si poradili so všetkými tímami okrem City, s ktorým v minulom zápase prehrali 1:3. Do karát Lipsku nebude hrať ani domáce prostredie Manchestru City.

Rozbehnutý Haaland

Erling Haaland je hlavnou zbraňou Manchestru City aj v tejto sezóne, keď v Premier League jednoznačne kraľuje tabuľke strelcov a darí sa mu taktiež aj v Lige Majstrov. V nej doposiaľ strelil 4 góly a patrí medzi najlepších útočníkov celej súťaže. Skvelo mu však sekunduje aj Julian Alvarez s tromi gólmi.

RB Lipsko sa bude spoliehať perdovšetkým na góly talentovaného záložníka Xaviho Simonsa, ktorý v doterajšom priebehu skóroval 2krát.

22bet kurzy na zápas

22bet považuje za obrovského favorita Manchester City, na ktorého víťazstvo je možné si staviť s kurzom 1.31, čo nie je pre tipujúcich príliš zaujímavé. Do karát hrá určite ich neohrozená forma a taktiež domáce prostredie. Na víťazstvo RB Lipsko je vypísaný kurz 8.7.

Zaujímavejšou stávkou je však to, že sa obom tímom podarilo skórovať. Na to si je možné staviť s kurzom 1.79. V minulom zápase vsietili gól oba tímy a je pravdepodobné, že situácia sa môže zopakovať.

Uvedené kurzy sú aktuálne k dátumu zverejnenia článku. 

Tip na výsledok

Pre nás je najlepšou stávkou, ktorú si môžete v tomto zápase podať tip na to, že obaja skórujú. Tak ako City, tak aj Lipsko sú utočné tímy, ktoré sa do toho nebudú báť šlapnúť a tento tip má tak pre nás pomerne veľkú šancu na úspech.

Predpokladané zostavy:

Manchester City: Ederson – Ake – Dias – Walker – Akanji – Rodri – Doku – Silva – Alvarez – Foden – Haaland

RB Lipsko: Blaswich – Raum – Lukeba – Simakan – Henrichs – Simons – Schlager – Haidara – Baumgartner – Poulsen – Openda