Preview kvalifikácie Ligy Majstrov skupina C zápas SSC Neapol – Braga 20 Bet kurzy na zápas

Preview kvalifikácie Ligy Majstrov zápas SSC Neapol - Sporting Braga

Už zajtra na nás čaká pokračovanie kvalifikačnej fázy milionárskej Ligy Majstrov. V rámci skupiny C sa medzi sebou stretne SSC Neapol a Sporting Braga. Tímy, ktoré majú oba šancu postúpiť do ďalšej fázy. A práve tento zápas o tom môže rozhodnúť. Pozrite sa na predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy, kurzy na zápas od stávkovej kancelárie 20 Bet a náš tip na výsledok. 

SSC Neapol aj Sporting Braga sú mužstvá, ktoré od začiatku bojujú o druhú pozíciu v skupine C. Na prvej priečke s piatimi víťazstvami je neodškriepiteľný víťaz, Real Madrid.

Do tohto zápasu lepšie vstupuje Neapol, ktorému momentálne druhá priečka so siedmimi bodmi patrí. Braga má na konte 4 body, no v prípade víťazstva nad talianskym celkom môže byť postup ich. Je teda jasné, že o všetkom zrejme rozhodne práve tento zápas.

Forma tímov

Z pohľadu formy tímov z posledných zápasov je na tom jednoznačne lepšie Sporting Braga. Portugalský celok dokázal z piatich zápasov hneď štyri vyhrať a len raz remízovať. Hráči Bragy tak ťahajú pomerne slušnú sériu bez prehry a nebudú si ju chcieť pokaziť ani v zápase s Neapolom.

Naopak, taliansky celok sa trápi, čoho dôkazom sú aj 4 prehraté zápasy z posledných piatich. V poslednom vzájomnom súboji Neapol vyhral len o jeden gól a je teda jasné, že nás čaká viac než vyrovnaný duel.

Ofenzívna sila Bragy

Sporting Braga je povestná svojou ofenzívnou silou, o ktorú sa starajú predovšetkým Bruma a Djalo. Obaja majú v Lige Majstrov po dva góly a skóruje im to aj v domácej lige. Čo by ale malo Bragu trápiť viac je nie príliš dôsledná ofenzíva. Portugalčania dostali v piatich zápasoch až 10 gólov a je teda pravdepodobné, že nás čaká gólový koncert.

Tento predpoklad podporuje aj fakt, že Neapol inkasoval až 9 gólov.

20 Bet kurzy na zápas

Stávková kancelária 20 Bet do tohto zápasu favorizuje domáci celok, a teda SSC Neapol. Na ich víťazstvo si môžete staviť s kurzom 1.45.

Na víťazstvo Bragy je vypísaný kurz 5.75, čo je vzhľadom na ich formu až pomerne prekvapivo vysoké číslo.

Uvedené kurzy sú aktuálne k dátumu zverejnenia článku. 

Tip na výsledok

Tí, ktorí radi riskujete, odporúčame vám stávku na to, že sa Brage podarí v Neapole vyhrať. Pre tých, ktorí radšej hrajú na istotu odporúčame stávku na to, že v zápase padnú viac než tri góly.

Vzhľadom na nie príliš isté obrany oboch tímov je tento tip pomerne pravdepodobný.

Predpokladané zostavy

SSC Neapol: Meret – Natan – Juan Jesus – Rrahmani – Di Lorenzo – Zielinski – Lobotka – Anguissa – Kvartskheila – Osimhen – Politano

Braga: Matheus – Borja – Niakate – Fonte – Gomez – Djalo – Zalazar Martinez – Moutinho – Vitor Carvalho – Banza – Horta