Preview kvalifikácie Európskej ligy: Aris – Slovan Bratislava – Bet365 kurzy na zápas

Preview Európskej ligy zápas Aris - Slovan Bratislava

Slovan Bratislava po vypadnutí z kvalifikácie Ligy Majstrov pokračuje vo svojej ceste v Európskej lige, kde ho čaká odvetný zápas proti Cyperskému mužstvu Aris. Pozrite sa na predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy, aké kurzy ponúka kancelária Bet365 a taktiež na tip na výsledok. 

Slovenský majster, Slovan Bratislava, svoj prvý zápas v kvalifikácii Európskej ligy proti cyperskému Aris zvládol. Pre mužstvo Vladimíra Weissa st. by bola účasť v druhej najprestížnejšej európskej pohárovej súťaži určite veľkým prínosom. A to nie len z pohľadu prestíže ale taktiež financií do klubovej kasy.

Forma tímov

Slovan sa ani v kvalifikácii do Ligy Majstrov úplne nestratil a Belasí predviedli pomerne slušné výkony, za ktoré sa určite hanbiť nemusia. Bohužiaľ to však nestačilo. Po vypadnutí z Maccabi Haifa sa tak presunuli do Európskej ligy práve proti Cyperskému Aris.

Nad ním na domácom trávniku vyhrali rozdielom 2:1. Aris taktiež vypadol v kvalifikácii Ligy Majstrov, a to s týmom Rakow. S ním prehral oba zápasy a pobral sa tak do Európskej ligy. Medzi týmito zápasmi odohrali Cyperčania ďalšie dva ligové duely, ktoré zvládli. Ako však vieme, pohárová Európa je o niečom inom.

Nastúpi Weiss ml. ?

V prvom zápase absentoval Vladimír Weiss ml., ktorý patrí medzi najvýraznejšie persóny klubu a zároveň je jeho kapitánom. Aj bez jeho schopností však tím dokázal vyhrať. Weissov kumšt sa však určite bude hodiť v odvetnom zápase na domácom ihrisku Arisu.

Podľa posledných informácií Vladimír Weiss ml. nie je zranený, a preto by nastúpiť mal.

Bet365 kurzy na zápas

Stávková kancelária Bet365 je známa tým, že sa pomerne špecializuje na európsky futbal. Nájdeme tam vždy mimoriadne výhodné kurzy v rôznych kombináciách. Inak tomu nie je ani teraz.

Bet365 v tomto zápase viac verí práve cypreskému Aris Limassol. Na jeho víťazstvo je vypísaný kurz 1.85 zatiaľ čo na Slovan Bratislava až vysokých 4.00. 

Ide o pomerne prekvapenie vzhľadom na to, že sa Slovanu podarilo v prvom kole zvíťaziť.

Náš tip na výsledok

Kurz 4.00, ktorý ponúka kancelária Bet365 na víťazstvo Slovanu Bratislava sa nám zdá dostatočne atraktívny na to, aby sme ho vyskúšali. Myslíme si totiž, že prítomnosť Weissa ml. na ihrisku môže veľa zmeniť.

Pre tých, ktorí chcú riskovať o niečo menej odporúčame stávku na to, že sa obom mužstvám podarí v zápase skórovať.

Predpokladané zostavy

Aris Limassol: Vana Alves – Caju – Yago – Moucketou Massounda – Bokaye – Struski – Mayambela – Gomis – Szoke – Bengtsson – Babicka

Slovan Bratislava: Borjan – Lovat – Wimmer – Bajric – Blackman – Tolic – Kankava – Kucka – Weiss – Strelec – Abubakari