Preview kvalifikácie EURO 2024 zápas Slovensko – Portugalsko Ivibet kurzy na zápas

Preview kvalifikácie EURO 2024 zápas Slovensko - Portugalsko

Slovenskú reprezentáciu a jej fanúšikov čaká v piatok skutočná lahôdka. V rámci kvalifikácie na EURO 2024 k nám totiž zavíta reprezentácia Portugalska aj s Cristianom Ronaldom. Pozrite sa na predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy a aké kurzy ponúka stávková kancelárie Ivibet. Pozreli sme sa taktiež na tip na výsledok. 

Slovenská reprezentácia má kvalifikáciu na EURO 2024 rozohranú pomerne dobre. Sokolom patrí druhá pozícia s desiatimi bodmi hneď za spomínaným Portugalskom. To si v kvalifikácii zatiaľ počína bezchybne, čoho dôkazom sú štyri výhry a plný bodový počet.

Ak však dokáže niekto Portugalsko v skupine J poraziť, prípadne minimálne potrápiť, je to naša reprezentácia. Zverenci talianského trénera Calzonu to však určite nebudú mať jednoduché. Uvidíme ale, čo sa talianskemu stratégovi podarí na Portugalsko vymyslieť.

Forma tímov

Ako sú na tom tímy z pohľadu formy sme vám prezradili už vyššie. Slovensko z posledných piatich reprezentačných zápasov dokázalo trikrát zvíťaziť a dvakrát remízovať. Je potrebné napísať, že posledné tri víťazstvá z kvalfikačných zápasov boli pre nás extrémne dôležité. Práve vďaka nim sme totiž získali pohodlnú pozíciu do ďalších bojov.

Portugalsko v tomto roku ešte neprehralo, keď si v štyroch kvalifikačných zápasoch pohodlne poradilo s Lichtenštajnskom, Luxemburskom, Bosnou a Hercegovinou a Islandom. Káder okolo Cristiana Ronalda je rozbehnutý, ako dobre našlapaný stroj a to, že by nepostúpili na EURO 2024 je nemysliteľné.

Nastúpi Ronaldo?

Proti Slovensku by mal v základnej zostave nastúpiť aj Cristiano Ronaldo, ktorý dnes už patrí medzi najstarších hráčov celej reprezentácie. Aj napriek tomu však jeho osoba vzbudzuje veľkú vlnu pozornosti a ako správny líder by mal Portugalsko viesť aj v tomto zápase.

To, akú zostavu postaví Francesco Calzona je otázne, keďže ako sme mohli vidieť v minulých zápasoch hráčov pomerne rád rotuje. Pozitívom však je, že sa budeme môcť spoľahnúť na naše opory ako Milan Škriniar či Stanislav Lobotka.

Ivibet kurzy na zápas

Stávková kancelária Ivibet ponúka pomerne atraktívne kurzy na tento zápas. Na víťazstvo Slovenska si môžete staviť s vysokým kurzom 7.37. Na víťazstvo Portugalska je vypísaný kurz 1.47. 

Zaujímavá stávka je však X2 na Slovensko, kde je vypísaný kurz 2.63.

Uvedené kurzy sú aktuálne k dátumu zverejnenia článku. 

Náš tip na výsledok

Zaujímavou stávkou z našeho pohľadu je tip na X2 pre Slovensko. Kurz, ktorý je vypísaný je pomerne atraktívny a stál by za to ho skúsiť. Pre ľudí, ktorí riskujú o čosi menej odporúčame stávku na to, že v zápase padne viac ako 2.5 góla.

Predpokladané zostavy:

Slovensko: Dúbravka – Hancko – Škriniar – Vavro – Pekarík – Duda – Lobotka – Kucka – Mak – Polievka – Suslov

Portugalsko: Costa – Dalot – Pepe – Pereira – Dias – Cancelo – Fernandes – Neves – Silva – Leao – Ronaldo