Preview kvalifikácie do Ligy Majstrov zápas: Zrinjski – Slovan Bratislava

Preview kvalifikácie Ligy Majstrov zápasu Zrinskij Mostar - Slovan Bratislava

Aj keď klubová sezóna je v lete zastavená, kvalifikačné kolá do európskych súťaží sa už naplno rozbehli. V nich má Slovensko hneď niekoľko zástupcov, pričom fanúšikov najviac zaujímajú zápasy Slovanu Bratislava. Ten sa totiž snaží kvalifikovať do Ligy Majstrov. V ďalšom kvalifikačnom kole sa mu postaví Zrinskij Mostar z Bosny a Hercegoviny. Pozrite sa na predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy a tip na výsledok. 

Kvalifikácia Ligy Majstrov pokračuje svojim druhým kvalifikačným kolom. V ňom sa predstaví aj majster Slovenska a to Slovan Bratislava. Belasí dokázali v prvom kvalifikačnom kole zdolať Luxemburský klub Hesperange, aj napriek tomu, že šlo o mimoriadne napínavý zápas.

V druhom kole čaká zverencov Vladimíra Weissa st. majster Bosny a Hercegoviny Zrinskij Mostar. Tí dokázali zdolať Arménskeho majstra Urartu.

Forma tímov

Slovan aj Zrinskij sa v prvom kole pomerne natrápili. Slovan v prvom zápase s Hesperange len remízoval a v druhom ho zachránili dve premenené penalty od Vladimíra Weissa ml.

Zrinskij v prvom zápase s Urartu vyhral najtesnejším rozdieľom a v odvetnom zápase sme sa dočkali 6 gólového zápasu, ktorá skončil 3:3.

Bude zachranovať Weiss ml. opäť?

Kontroverzný Vladimír Weiss ml. je v súčasnosti kapitánom Slovanu Bratislava a taktiež aj najvýraznejšou persónou a najlepším strelcom. V kvalifikácii strelil už 3 góly a je tak jasné, že jeho otec, ako tréner, sa bude na svojho kapitána spoliehať aj v tomto zápase.

Tip na výsledok

Jednoznačného favorita v súboji medzi Zrinskij Mostarom a Slovanom Bratislava nenájdeme. Vieme však, že mužstvá z Bosny a Hercegoviny sú vždy mimoriadne nebezpečné a dokážu prekvapiť. Aj na základe toho si momentálne netrúfame odhadnúť víťaza volieb.

Preto vám odporúčame stávku na to, že sa obom tímom podarí skórovať. Taktiež si myslíme, že v dueli môže padnúť viacero gólov. Stávka na viac ako 3 góly v zápase tak tiež môže byť atraktívnou a hodnotnou.

Predpokladané zostavy:

Zrinskij: Maric – Marin – Barisic – Senic – Corluka – Ivancic – Canadjija – Stanic – Ticinovic – Bibija – Cuze

Slovan Bratislava: Borjan – Lovat – Wimmer – Kashia – Barjic – Savvidis – Kankava – Tolic – Weiss – Čavrič – Barseghyan