Preview 7. kola Premier League zápas Fulham – Chelsea 22bet kurzy na zápas

Preview 7. kola anglickej Premier League Fulham - Chelsea

Siedme kolo anglickej Premier League bude ukončené dnes, posledným zápasom. V ňom nastúpia proti sebe Fulham a Chelsea, a teda mužstvá, ktoré sa nachádzajú blízko seba v strede tabuľky. Pozrite sa na predzápasovú analýzu, 22bet kurzy na zápas, predpokladané zostavy a tip na výsledok. 

Chelsea Londýn je mužstvom, ktoré v minulých rokoch patrilo medzi výkladnú skriňu anglického futbalu. Už minulá sezóna však naznačila, že Blues zrejme čakajú horšie časy, no a úvod tejto sezóny to len potvrdzuje.

Londýnčanom patrí moemntálne až 15. priečka so ziskom piatich bodov. Ich súperom je Fulham, ktorého hlavným cieľom v tomto ročníku bude zrejme pokojne plávať v stredných vodách tabuľky. Víťazstvo nad Chelsea môže tento ich cieľ ešte viac posilniť a určite prispeje ak k zdvihnutiu morálky hráčov.

Forma tímov

Keďže Chelsea získala za 6 zápasov len 5 bodov, už to vám napovedá, že ich forma nie je príliš oslnivá. V posledných piatich dueloch zaznamenali len jedno víťazstvo, jednu remízu a až tri prehry. Blues prehrali s Aston Villou, Nottinghamom a West Hamom. Víťazstvo nad Fulhamom, ktorý sa momentálne drží na 12. priečke s ôsmimi bodmi im môže prísť vhod.

Fulham je na tom z pohľadu formy o čosi lepšie, aj keď je potrebné prizvukovať, že ich veľkým problémom je obrana. Za šesť kôl futbalisti Fulhamu inkasovali až 10 gólov. Z posledných piatich duelov si odniesli dve remízy, jedno víťazstvo a dvakrát prehrali.

Veľká maródka Chelsea

Chelsea do karát nehrá ani veľká maródka hráčov. Do zápasu určite nenastúpia hráči ako Betinelli, Chilwell, Fofana, Gusto či Nkunku. Otáznky je taktiež štart hráčov ako Chalobah, Chukwuemeka či Reese James. Už len tento faktor preto dáva menšiu výhodu domácemu celku.

Na strane Fulhamu sa do zápasu nepozru Traore, Benda, Adarabioyo.

22bet kurzy na zápas

Stávková kancelária 22bet favorizuje v tomto zápase Chelsea s kurzom 2.03. Pri súčasnej forme Chelsea a maródke sa nám zdá tento kurz stále pomerne nízky. Na víťazstvo Fulhamu je si možné staviť s kurzom 3.64. 

Atraktívne kurzy ponúkajú aj alternatívne stávky na počet gólov, alebo či obe mužstvá skórujú.

Náš tip na výsledok

V tomto zápase sa nám ako najatraktívnejší výsledok zdá stávka na remízu. Obe mužstvá nie sú na tom ideálne čo sa týka forma a väčšina zápasov s náročnejšími súpermi končí remízou.

Preto si myslíme, že deľba bodov nastane aj v tomto zápase.

Predpokladané zostavy

Fulham: Rodák – Ballo-Toure – Bassey – Diop – Castagne – Wilson – Palhinha – Cairney – Willian – Carlos Vinicius – Iwobi

Chelsea: Sanchez – Gilchrist – Colwill – Disasi – Cucurella – Caicedo – Ugochukwu – Mudryk – Palmer – Maatsen – Jackson