Preview 5. kola Premier League zápas Everton – Arsenal 20 bet kurzy na zápas

Preview 5. kola anglickej Premier League Everton - Arsenal

Cez víkend pokračuje anglická Premier League svojim 5. kolom. Na nás čaká v nedeľu atraktívny zápas medzi Evertonom a Arsenalom. Pozrite sa na predzápasovú analýzu, kurzy na zápas od 20 bet, predpokladané zostavy a tip na výsledok. 

Zápasy medzi Evertonom a Arsenalom sú vždy mimoriadne zaujímavé. Aj keď sa to totiž nezdá, ide o pomerne veľkých rivalov. Atraktívny duel môžeme očakávať aj v tomto prípade a to aj vzhľadom na to, v akom postavení sa tímy momentálne nachádzajú.

Arsenal zatiaľ nenadväzuje na výkony z minulého roka, kedy mu patril samotný špic tabuľky. V popredí sa nachádza aj po 5. kolách, keď mu patrí 5. miesto no na tých najlepších stále stráca 2 body.

Oveľa horšie je však na tom Everton, ktorému patrí až 18. pozícia.

Forma tímov

Vzhľadom na umiestnenie mužstiev môžete predpokladať, aká forma v nich panuje. Arsenal za posledné štyri zápasy dokázal trikrát zvíťaziť a raz remízovať. Body si delil s Fulhamom.

Everton štart do sezóny nezvládol a zo štyroch zápasov hneď tri prehral. V poslednom zápase karamelky uhrali remízu 2:2 so Sheffieldom United. Aj to ukazuje, že možno počiatná kríza smeruje ku svojmu koncu.

Saka, Nketiah, Oodegard

Aj túto sezónu budú zrejme najväčšími ťahúňmi Gunners hráči ako Saka, Nketiah či Oodegard. Potvrdzujú to aj štatistiky, keď Saka je s 2 gólmi najlepším strelcom tímu.

Everton na druhej strane nemá hráčov, ktorí by ovplývali veľkou individualitou, a preto sa budú musieť spoliehať predovšetkým na tímový výkon.

20bet kurzy na zápas

Na tento zápas si môžete staviť aj v stávkovej kancelárii 20bet, ktorá ponúka atraktívne kurzy na viacero športových udalostí.

Na výhru Arsenalu si môžete staviť s kurzom 1.40 a na výhru Evertonu s vysokým kurzom až 6.2. 

Uvedené kurzy sú aktuálne k dátumu zverejnenia článku. 

Tip na výsledok

My vám však na miesto tipu na víťaza odporúčame stávku na to, že v zápase padnú viac ako 3 góly. Taktiež je pre nás atraktívna a zaujímava stávka na to, že sa obom mužstvám podarí v dueli skórovať.

Predpokladané zostavy:

Everton: Pickford – Young – Brantwaithe – Tarkowski – Patterson – Danjuma – Onana – Gueye – Garner – Doucure – Beto

Arsenal: Ramsdale – Zinchenko – Gabriel – Saliba – White – Havertz – Rice – Odegaard – Martinelli – Nketiah – Saka