Preview 5. kola argentínskej Liga Profesional zápas: San Lorenzo – Tigre

Sledujte predzápasovú analýzu 5. kola Ligy Profesional zápasu: San Lorenzo - Tigre

Cez víkend pokračuje argentínska Liga Profesional, o ktorej sme písali už minulý víkend. Tentokrát nás čaká už 5. kolo, kde zaujímavým zápasom bude duel medzi San Lorenzo a Tigre. Pozrite sa na predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy aj tip na výsledok. 

Argentínska najvyššia futbalová liga s názvom Liga Profesional pokračuje aj tento víkend svojimi ďalšími zápasmi. Jedným z tých najzaujímavejších bude súboj medzi San Lorenzom a Tigrem, kde od začiatku sezóny ide o mužstvá, ktoré nepredvádzajú ideálne výkony a práve víťazstvo ich môže nakopnúť dopredu.

Aj napriek tomu, že z pohľadu tabuľky sa môže jednať o pomerne jednoznačný zápas vôbec tomu tak nie je už z toho dôvodu, že argentínska liga je skutočne mimoriadne nevyspytateľná.

Forma tímov

Z pohľadu formy tímov je na tom jednoznačne lepšie San Lorenzo, ktoré síce od začiatku novej sezóny ešte neprehralo, no zaznamenalo tri remízy a jednu výhru.

Vidno tak, že San Lorenzo síce podáva solídne výkony, no na víťazstvo sa vždy musí poriadne natrápiť. Na druhej strane Tigre, ktoré v minulosti patrilo medzi tie lepšie tímy v argentínskej lige zaznamenalo od začiatku sezóny jednu výhru, jednu remízu a dve prehry.

Ďalšia prehra pre Tigre tak jednoznačne nie je pripustiteľná a uvedomujú si to aj samotní hráči tímu.

Faktor Retegui

Aj napriek tomu, že Tigre nie je v úplne ideálnej forme na druhej strane má vo svojom kádri hráča, ktorému sa už od začiatku sezóny darí.

Týmto hráčom je len 23 ročný útočník Mateo Retegui, ktorý za štyri kolá dokázal streliť už tri góly a momentálne mu patrí štvrtá priečka v tabuľke strelcov Ligy Profesional.

Zdá sa tak, že Retegui je skutočne pri chuti a zrejme bude rozhodujúcim faktorom aj v tomto zápase.

Tip na výsledok

Stávkové kancelárie v tomto zápase favorizujú známejšie Tigre a to aj napriek tomu, že San Lorenzo má momentálne lepší štart do sezóny.

Favorizovanie Tigre dáva pomerne slušnú príležitosť a hodnotný kurz na víťazstvo San Lorenzo, ktorý by sme odporúčali hráčom, ktorí sa neboja riskovať.

Pre tých, čo chcú hrať na istotu odporúčame stávku na to, že v zápase padnú viac ako 4 góly a pomerne jasnou možnosoťu sa nám zdá aj stávka na to, že oba tímy skórujú.

Nech už sa so svojou stávkou rozhodnete akokoľvek, budeme vám držať palce!

Predpokladané zostavy:

San Lorenzo: Batalla – James – Luján Melli – Gattoni – Fernandez Mercau – Rosane – Giay – Elias – Braida – Cerutti – Bareiro

Tigre: Marinelli – Demartini – Luciatti – Cabrera – Blondel – Fernandez – Prediger – Obando – Zabala – Colidio – Retegui