Preview 4. kola argentínskej Liga Profesional: Huracan – Atletico Tucuman

Sledujte predzápasovú analýzu 4. kola Ligy Profesional zápasu: Huracan - Atletico Tucuman

Cez víkend nás čaká už 4. kola najvyššej argentínskej súťaže Ligy Profesional, kde jedným zo zaujímavých zápasov bude duel medzi Huracanom a Atleticom Tucuman. Pozrite si predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy a aj tip na výsledok

Kým väčšina svetových líg má svoju letnú prestávku, tá Argentínska už pokračuje svojim 4. kolom v novom ročníku a niet pochýb, že aj táto sezóna bude mimoriadne zaujímavá.

Jedným zo zápasov, ktoré stoja za zmienku, je aj duel medzi Huracanom a Atleticom Tucuman. Takto na začiatku súťaže sa nedá presne uviesť, kto bude na popredných priečkach na konci a kto na tých spodných, no je jasné že obe mužstvá budú patriť medzi to lepšie v súťaži.

Forma tímov

Z pohľadu formy za posledných 5 zápasov je na tom určite lepšie Atletico Tucuman, ktoré v piatich zápasoch zaznamenalo dve výhry a tri remízy.

Huracan je na tom o čosi horšie, keď si z posledných piatich zápasov odniesol len jednu výhru a jednu remízu. Zvyšné zápasy Huracan prehral. Práve víťazstvo nad rozbehnutým Atleticom Tucumanom však môže nakopnúť Huracan k lepším výkonom aj v ďalších zápasoch.

Početná maródka

Huracan sa však bude musieť vysporiadať s početnou maródkou svojich hráčov, keď do zápasu nezasiahnu Bajamich, Diaz, Ibanez a Tobio.

Na druhej strane za tím Atletico Tucuman nenastúpia Campisi kvôli zraneniu a Ortiz kvôli červenej karte z minulého zápasu. Obe mužstvá sa budú mocť spoľahnúť na svojich najlepších strelcov. Za Atletico Tucuman to je Carrera, ktorý má na konte už dva góly a na strane Huracanu je to Cristaldo, ktorý má taktiež dva góly.

Tip na výsledky

Do zápasu vstupuje ako favorit Huracán a to aj napriek negatívnej bilanci z posledných zápasov. Na výhru Atlética Tucuman je pomerne atraktívny kurz, a preto sa nám zdá vhodné vyskúšať stávku na remízu alebo víťazstvo Atlética Tucuman.

Juhoamerické ligy sú známe taktiež tým, že v nich padá pomerne veľa gólov a tak by sme sa nebáli podať stávku na to, že v zápase buď oba tímy skórujú, alebo padne tri a viac gólov.

Predpokladané zostavy:

Huracan: Chaves – Perez – Merolla – Galvan – Soto – Cristaldo – Fattori – Hezze – Cabral – Cocarro – Garre

Atletico Tucuman: Lampe – Orihuela – Capasso – Bianchi – Orihuela – Perreyra – Acosta – Carrera – Rius – Mendez – Lotti