Preview 22. kola španielskej Primera Division zápas Atlético Madrid – Valencia Ivibet kurzy na zápas

Preview 22. kola Primera Division Atlético Madrid - Valencia

Cez víkend nás čaká 22. kolo španielskej Primera Division, kde jedným z najuzaujímavejších zápasov je duel medzi Atléticom Madrid a Valenciou. Pozrite sa na predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy, kurzy od stávkovej kancelárie Ivibet a náš tip na výsledok. 

Atlético a Valencia aj túto seźonu patria medzi to lepšie, čo môžeme vidieť na španielskych futbalových trávnikoch. Deklaruje to aj ich postavenie v tabuľke, kde Atléticu patrí momentálne štvrtá priečka a Valencia je na priečke siedmej. Je však nutné dodať,  že rozdiel medzi prvými piatimi tímami a šiestou a siedmou priečkou je pomerne značny. A to až deväť bodov.

Pokiaľ by sa teda Valencia chcela zapojiť do bojov o pohárovú Európu, bude musieť toto manko čo najskôr znížiť. No a práve víťazstvo, prípadne akékoľvek bodovanie proti Atléticu im k tomu môže dopomôcť.

Forma tímov

O tom, že by sa to mohlo podariť hovorí aj forma Valencie, ktorá v posledných piatich dueloch zaznamenala až štyri víťazstva za sebou a len jednu remízu.

Z tohto pohľadu je na tom Atlético o čosi horšie, keď Los Colchoneros v posledných piatich zápasoch dvakrát zvíťazili, dvakrát prehrali a raz remízovali.

Absencie na oboch stranách, no opory nastúpia

V tejto fáze sezóny je pochopiteľné, že tímy disponujú hneď niekoľkými zranenými hráčmi, ktorí do zápasu nenastúpia. Inak tomu nie je ani v tomto prípade.

Za Atlético sa do zápasu nepozrie Azpilicueta, Lemar či Vitolo. No a Valencia bude ukrátená o pomoc Almeidy, Amallaha, Canosa či Diakhabyho.

Najlepší strelci z oboch mužstiev však k dispozícii sú a my sa tak môžeme tešiť na futbalové divadlo Moratu, Griezmanna z Atlética či Dura z Valencie.

Ivibet kurzy na zápas

Pre stávkovú kanceláriu Ivibet je favoritom na víťazstvo pochopiteľne lepšie postavené Atlético Madrid. Na víťazstvo si stavíte s kurzom 1.57. 

Prípadnú výhru Valencie je možné staviť s kurzom 6.75, a teda vidíte, že aj Ivibet vo veľkom favorizuje domáci tím.

Uvedené kurzy sú aktuálne k dátumu zverejnenia článku. 

Tip na výsledok

Z dôvodu nie príliš atraktívnych a hodnotných kurzov na výsledok vám odporúčame v tomto dueli staviť na počet gólov, prípadne na to, že obom mužstvám sa podarí skórovať.

Tento tip nám príde pomerne pravdepodobný, keďže obe mužstvá majú v zostavách jedných z najlepších strelcov celej sezóny.

Nezabudnite, že ak máte aktívne konto Bet365, budete môcť sledovať zápas na počítači aj prostredníctvom Bet365 app. Je to pravdepodobne najpohodlnejší spôsob sledovania športových udalostí.

Predpokladané zostavy:

Atlético Madrid: Oblak – Hermoso – Gimenez – Witsel – Lino – Niguez – Koke – de Paul – Molina – Griezmann – Morata

Valencia: Mamardashvili – Gaya – Gabriel Paulista – Mosquera – Foulquier – Canos – Pepelu – Guillamon – Perez – Lopez – Duro