Preview 21. kola anglickej Premier League zápas Brighton – Wolves 22 bet kurzy na zápas

Dnes nás čaká dohrávka 21. kola anglickej Premier League a to zápas medzi Brightonom a Wolves. Pozrite sa na predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy, kurzy na zápas od kancelárie 22Bet a taktiež náš tip na výsledok. 

Brighton aj Wolves patria v anglicku medzi tímy, proti ktorým je pomerne nepríjemné hrať. Ani jedno z mužstiev síce nie je ašpirantom na titul, no disponujú takým kádrom, že dokážu potrápiť v podstate kohokoľvek. To sa odzrkadľuje na ich postavení v tabuľke, keď Brightonu patrí momentálne 8. priečka s 31 bodmi a Wolves 11. priečka s 28 bodmi. Prípadné víťazstvo Wolves by ich tak mohlo posunúť už pred Brighton.

Naopak, ak by Brighton zvíťazil o čosi viac by sa priblížil k priečkam, ktoré zaručujú účasť v pohárovej Európe a teda aj väčší rozpočet.

Forma tímov

Z pohľadu formy tímov je na tom lepšie Wolves. Tí za posledných päť zápasov dokázali vyhrať hneď trikrát za sebou, uhrali jednu remízu a utrpeli jednu prehru. Vlci sú v posledných zápasoch aj gólov aktívni, keď dokázali skórovať až 10 krát.

Výkony Brightonu sú zas naopak ako na hojdačke. Z posledných piatich zápasov si odniesli tri eremízy, jednu výhry a jednu prehru.

Maródka a reprezentačné povinnosti

Je jasné, že zápas ovplyvní aj absencia hneď niekoľkých hráčov, a to pre zranenia alebo povinnosti v reprezetnácii počas prebiehajúceho Afrického pohára národov. Na strane Brightonu do zápasu nenastúpi Adingra, Enciso, Ansu Fati, Lamptey, March, Mitoma či Veltman.

Vlci nemôžu rátať s hráčm ako Ait-Nouri, Gomes, Hwang Hee Chan, Jonny či Traore.

22Bet kurzy na zápas

Aj napriek tomu, že Wolves v posledných zápasoch predvádza skvelé výkony, stávková kancelária 22Bet naďalej favorizuje Brighton. Na ich víťazstvo si je možné staviť s kurzom 1.65.

22Bet na víťazstvo Wolves vypísalo kurz 5.24, čo sa nám osobne zdá pomerne prehnané.

Uvedené kurzy sú aktuálne k dátumu zverejnenia článku. 

Tip na výsledok

Tak veľký kurz na prípadné víťazstvo Wolves by bol hriech nevyužiť a nevyskúšať ho. My by sme vám preto odporúčali stávku na to, že Wolves vyhrá, prípadne určite môžete skúsiť handicap 0:1 pre Wolves. V ich forme si myslíme, že budú pre Brighton viac než vyrovnaným súperom.

Atraktívna stávka sa nám zdá aj na to, že v zápase padnú viac ako 2 góly vzhľadom na streleckú fazónu Wolves z posledných zápasov.

Predpokladané zostavy.

Brighton: Steele – Estupian – Webster – van Heckce – Hinshelwood – Milner – Gilmour – Gross – Bounanotte – Joao Pedro – Welbeck

Wolves: Sa – Toti – Bueno – Kilman – Doherty – Hodge – Doyle – Semedo – Bellegarde – Cunha – Sarabia