Preview 2. kola anglickej Premier League: West Ham – Chelsea

Preview 2. kola Premier League zápas West Ham - Chelsea

Anglická Premier League pokračuje 2. kolom, kde na nás čaká hneď niekoľko zaujímavých zápasov. Celé bude uzatvorené duelom medzi West Hamom a Chelsea. Pozrite sa na predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy a tip na výsledok. 

Prvé kolo už čo to naznačilo o tom, v akej forme sú po letnej prestávke anglické mužstvá. Zatiaľ čo niektorým sa darí hneď od začiatku sezóny a ukazujú svoju silu, tak niektoré sa zrejme budú trápiť aj túto sezónu.

Medzi nimi môžu byť aj West Ham a Chelsea. Oba síce posilňovali, no kým sa tím s novými posilami zohrá, určite to bude istú chvíľu trvať. Dokazujú to aj výsledky z prvého kola, kde obe mužstvá len remízovali a momentálne sa tak v tabuľke nachádzajú vedľa seba na 12. a 13. mieste.

Forma tímov

Je ale vhodné napísať, že Chelsea narazila hneď v prvom kole na silný Liverpool, s ktorým uhrala remízu 1:1. Za to West Ham remízoval s nie príliš silným Bournemouthom.

Aj táto informácia tak môže ukazovať v akej forme sa obe mužstvá nachádzajú a zdá sa, že Chelsea bude na tom oproti kladivárom o čosi lepšie.

Nových lídrov hľadáme

Je jasné, že po prvom kole nemôžeme hovoriť o tom, že práve tento jeden hráč bude ťahúňom celej sezóny. Ak sa však pozrieme na výkony hráčov z posledného zápasu nie je v Chelsea nikto, kto by až príliš vyčnieval nad ostatnými. The Blues sa tak zrejme budú túto sezónu spoliehať predovšetkým na tímový výkon.

V prípade West Hamu je to čosi podobné, no tam v poslednom zápase zaujal záložník Bowen, ktorý sa môže stať akýmsi lídrom a ťahúňom ofenzívy Kladivárov.

Tip na výsledok

Stávkové kancelárie v tomto zápase mierne favorizujú Chelsea. Určite to však nie je tak, že by to The Blues už v podstate mali predom vyhraté. Existuje hneď niekoľko neznámych, ktoré môžu výkon zápasu ovplyniť. Jednou z nich je aj výhoda domáceho prostredia West Hamu.

Pre tých odvážnejších odporúčame stávku na to, že sa v zápase zrodí remíza. Zaujímavou stávkou, aj keď s nižším kurzom, je víťazstvo West Hamu s handicapom 2:0. No a posledný tip, ktorý vám odporúčame zvážiť je držanie lopty, ktoré by malo byť v prospech Chelsea.

Predpokladané zostavy:

West Ham: Areola – Emerson – Aguerd – Zouma – Coufal – Paqueta – Soucek – Benrahma – Fornals – Bowen – Antonio

Chelsea: Sanchez – Colwill – Silva – Disasi – Chilwell – Fernandez – Gallagher – James – Chukwuemeka – Sterling – Jackson