Preview 18. kola Serie A zápas Juventus Turin – AS Rím Ivibet kurzy na zápas

Preview 18. kola Serie A zápas Juventus - AS Rím

Deň pred koncom roka sa v rámci 18. kola talianskej Serie A uskutoční atraktívny duel medzi Juventusom Turín a AS Rím, ktorý môže čo to napovedať, ako to bude vyzerať koncom roka na popredných priečkach najvyššej talianskej ligy. Pozrite sa na predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy, kurzy na zápas a tip na výsledok. 

Juventus aj AS Rím už tradične patria medzi tie najlepšie mužstvá v talianskej Serie A. Na konci roku 2023 patrí Juventusu druhá priečka za Interom Miláno, na ktoré stráca 4 body. Prípadná výhra nad AS Rím tak môže Turín o čosi viac priblížiť k prvému miestu v tabuľke.

Výhra AS Rím by rezonovala v tabuľke ešte viac, keďže Rimanom patrí šiesta priečka. Ak by zvíťazili, dokázali by sa prebojovať až na štvrtú priečku tabuľky, ktorá zaručuje účasť v Lige Majstrov.

Forma tímov

Ak by sme sa mali na tento zápas pozerať len z pohľadu formy oboch tímov, tak lepšie je na tom Juventus Turín. Starej dáme sa podarilo v posledných piatich zápasoch získať 11 bodov za tri víťazstvá a dve remízy.

AS Rím získal v posledných piatich dueloch o jeden bod menej, keď taktiež trikrát zvíťazili, raz remízovali, no bohužiaľ utrpeli jednu prehru.

Jedinečný Lukaku

Najväčšou zbraňou trénera Josého Mourinha bude jednoznačne belgický útočník Romelu Lukaku, ktorý je s 8 gólmi štvrtým najlepším strelcom celej súťaže.

Na druhej strane najlepším strelcom Juventusu je srb Vlahovič, ktorý nastrielal 6 gólov. Skvelo mu sekunduje Taliansky útočník Domenic Chiesa s 5 gólmi.

Ivibet kurzy na zápas

Stávková kancelária Ivibet považuje za favorita zápasu Juventus Turín, na ktorého víťazstvo si môžete staviť s kurzom 2.05. 

Na víťazstvo AS Rím si zase môžete staviť s kurzom 4.20. 

Zaujímavou stávkou je aj to, že sa obom mužstvám nepodarí skórovať s kurzom 1.62.

Uvedené kurzy sú aktuálne k dátumu zverejnenia článku. 

Tip na výsledok

Za favorita zápasu považujeme Juventus Turín aj my a s kurzom viac než 2 nám to príde ako hodnotý tip.

Taktiež nepredpokladáme, že v tomto dueli padne množstvo gólov, a preto vám odporúčame stávku na to, že v zápase nepadne viac ako 2.5 góla.

Predpokladané zostavy:

Juventus Turín: Szczesny – Alex Sandro – Bremer – Danilo – Kostic – Rabiot – Locatelli – McKennie – Cambiasso – Vlahovič – Chiesa

AS Rím: Patricio – Ndicka – Llorente – Mancini – Zalewski – Bove – Paredes – Cristante – Kristensen – Lukaku – Bellotti