Preview 15. kola Primera Division zápas Celta Vigo – Cadiz Ivibet kurzy na zápas

Preview 15. kola španielskej Primera Diviision zápas Celta Vigo - Cadiz

Pätnáste kolo španielskej Primera Division ukončí zápas medzi Celtou Vigo a Cadizom. Pre obe mužstvá pôjde o dôležitý duel vzhľadom na ich nízke postavenie v tabuľke. Sledujte predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy, kurzy od stávkovej kancelárie Ivibet a náš tip na výsledok. 

Celta Vigo a Cadiz patria túto sezónu medzi tie najhoršie mužstvá v španielskej Primera Division. Celta Vigo sa dokonca nachádza na zostupových priečkach, keď za posledných 14 zápasov dokázali získať len osem bodov.

Ani Cadiz však na to nie je o nič lepšie a s 11 bodmi mu patrí 17. priečka. Vzhľadom na postavenie v tabuľke je tak pre obe mužstvá tento zápas mimoriadne dôležitý. Vigo sa môže vymaniť zo zostupujúcich priečok a Cadiz naopak získať náskok a pozrieť sa do hlbších vôd stredu tabuľky.

Forma tímov

Na to, aby sa jeden alebo druhý scenár naplnil sa však musí zrodiť víťazstvo. A to bude mimoriadne ťažké, keďže Celta Vigo v posledných piatich zápasoch trikrát prehrala a dvakrát remízovala. Za posledných 14 zápasov vyhrali len raz a je teda jasné, že víťazná mentalita v tomto tíme nie je.

Cadiz je na tom podobne, keď za 14 duelov vyhral len dva a z posledných piatich stretnutí si odniesol tri prehry a dve remízy.

Chýbajúci lídri

V oboch mužstvách chýbajú hráči, ktorí by dokázali výseldok zvrátiť na ich stranu. V Celte Vigo sa dobre prezentuje Nór Larsen so štyrmi gólmi a na strane Cadizu je to Ramos a Machis, ktorí majú obaja po tri góly.

Ani ich individuálne výkony však nestačia na to, aby sa mužstvo dostalo do tempa.

Ivibet kurzy na zápas

Stávková kancelária Ivibet favorizuje v zápase Celtu Vigo s kurzom 1.53. Na víťazstvo Cadizu si je možné staviť s kurzom 6.4 a na remízu je kurz 4.3.

Zaujímavým tipom je aj stávka na to, že sa obom mužstvám nepodarí skórovať. Staviť si môžete za 1.73.

Uvedené kurzy sú aktuálne k dátumu zverejnenia článku. 

Tip na výsledok

Tento zápas je podľa nás mimoriadne vyrovnaný a tak nízky kurz na Celtu Vigo je z nášho pohľadu nereálny. Odporúčame vám preto skúsiť stávku na to, že duel skončí remízou.

Atraktívny je aj kurz na to, že a obom mužstvám podarí skórovať.

Predpokladané zostavy:

Celta Vigo: Guaita – Sanchez – Nunez – Stargelt – Vazquez – Bamba – De la Torre – Beltran – Mingueza – Larsen – Aspas

Cadiz: Gil – Hernandez – Mbaye – Fali – Carcelen – Machis – Alcaraz – Fernandez – Alejo – Marti – Gomez