Preview 11. kola španielskej Primera Division zápas: Granada – Villarreal 22 bet kurzy na zápas

Preview 11. kolo Primera Division zápas Granada - Villarreal

Už 11. kolo španielskej Primer Division sa uzavrie dnešným zápasom medzi Granadou a Villarrealom. Pozrite sa na predzápasovú analýzu, 22bez kurzy na zápas, predpokladané zostavy a tip na výsledok.

Pred sezónou sa Villarrealu aj Granade predpovedalo, že pôjde o tímy, ktoré by sa bez problémov mali umiestniť v pokojných stredných vodách tabuľky s možnosťou boja o postup do európskej konferenčnej ligy. Po desiatich odohraných zápasoch je však všetko inak a oba tímy sú tým horším, čo môžeme v La Lige vidieť.

Slávnej žltej ponorke v podaní Villarrealu momentálne patrí až 15. priečka s deviatimi bodmi. Granada je na tom ešte horšie, keď sa nachádzajú na 19. priečke. Tá im momentálne zaručuje zostup do nižšej ligy. Je tak jasné, že pre oboch pôjde o mimoriadne dôležitý zápas, keďže v takejto situácii je každý jeden bod dobrý.

Forma tímov

Vzhľadom na postavenie v tabuľke sú na tom obe mužstvá z pohľadu formy nie ideálne. Villarreal z posledných piatich zápasov zaznamenal tri remízy a dve prehry. Z desiatich zápasov dokázal Villarreal vyhrať zatiaľ len dva a je teda jasné, že herná kríza je v tomto mužstve prítomná.

Ešte horšie je na tom Granada, ktorá taktiež zaznamenala v posledných piatich zápasoch tri remízy a dve prehry, no v tomto ročníku La Ligy dokázala zvíťaziť zatiaľ len raz. Okrem iného Granada disponuje aj druhou najslabšou obranou, keď inkasovali až 25 gólov.

Kto z koho

Hľadať úspešné individuality v oboch mužstvách je dnes nepredstaviteľné. Tímy sa spoliehajú na bojovný a tímový výkon. Ani ten im však nemusí stačiť ak nemá kto dať gól. Navyše obom mužstvám bude chýbať niekoľko hráčov, keď za granadu nenastúpu Boye, Gumbau, Rubio či stopér Vallejo. Otázny je štart aj u Fernandeza.

Žltá ponorka do súboja nevyšle Foyta, Pedraza, Pina či Suareza.

22bet kurzy na zápas

Stávková kancelária 22bet považuje za favorita stretnutia Villarreal a to vzhľadom na pozíciu v tabuľke aj počet inkasovaných gólov. Na ich víťazstvo je vypísaný kurz 2.26. 

Naopak na víťazstvo Granady na domácom ihrisku je vypísaný kurz 3.1, a teda je pomerne nepravdepodobný.

Zaujímavou stávkou je však aj to, že padne tri a viac gólov, čo je vzhľadom na pomerne slabú obranu Granady možné. Staviť si na to môžete s kurzom 2.08.

Uvedené kurzy sú aktuálne k dátumu zverejnenia článku. 

Tip na výsledok

Aj podľa nás v tomto zápase vyhrá Villarreal, no oveľa viac sa nám pozdáva stávka na to, že v zápase sa obom mužstávm podarí skórovať.

Predpokladané zostavy:

Granada: Ferreira – Neva – Miquel – Rubio – Sanchez – Villar – Gumbau – Fernandez – Zaragoza – Melendo – Torrent

Villarreal: Jorgensen – Pedraza – Cuenca – Albiol – Mandi – Kiko – Parejo – Comesana – Capoue – Moreno