Preview 11. kola anglickej Premier League zápas: Tottenham – Chelsea Ivibet kurzy na zápas

Preview 11. kola anglickej Premier League Tottenham - Chelsea

Dnes nás čaká posledný zápas v rámci 11. kola anglickej Premier League. A hneď pôjde o jedno z najvyhrotenejších derby, a teda zápas Tottenhamu s Chelsea. Pozrite sa na predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy, kurzy od stávkovej kancelárie Ivibet a taktiež náš tip na výsledok. 

Tottenham aj Chelsea sú mužstvá, ktoré sa každý rok bijú o popredné priečky v najvyššej anglickej súťaži. Túto sezónu je však tomu trošku inak. Áno, kohúti z Tottenhamu aj teraz patria medzi to najlepšie, čo Premier League ponúka. Ba čo viac, momentálne sú najväčším konkurentom Manchestrom City, keď práve za Citizens stráca Tottenham 1 bod a patrí mu druhú priečka.

Iný príbeh sa píše na štadióne Stamford Bridge. Blues sa trápia a momentálne im patrí až 13. priečka, na čo v minulých rokoch rozhodne neboli zvyknutý. Zdá sa však, že dnes je to realita, ktorú Chelsea musí akceptovať, poučiť sa a myslieť na lepšie zajtrajšky.

Forma tímov

Už z pohľadu umiestnenia v tabuľke vám musí byť jasné, v akej forme sa mužstvá nachádzajú. Tottenham pláva súťažou pomerne stabilne, keď z posledných piatich zápasov hneď štyri vyhral a raz remízoval. Kohúti túto sezónu ešte neprehrali, čo ukazuje ich neskrotnú silu.

Chelsea si z posledných piatich zápasov odniesla dve víťazstvá, jednu remízu a dve prehry. Ich výkony nie sú stabilné a do karát im nebude hrať ani výhoda domáceho ihriska na strane Tottenhamu.

Fantastický Son

Najväčšou hviezdou Tottenhamu a pravým nástupcom Harryho Kanea je útočník Heung-Min Son. Nielenže je najlepším strlecom celého tímu, ale na viac je aj skutočným lídrom, ktorý dokáže vybičovať spoluhráčov k skvelým výkonom. Son strelil doposiaľ 8 gólov a na kráľa strelcov Erlinga Haalanda stráca zatiaľ 2 góly.

Chelsea má vo svojom kádry napríklad Raheema Sterlinga, od ktorého sa rozhodne góly očakávajú. Anglický útočník však doposiaľ zaostáva za výkony z minulých sezón, keď má na svojom konte len tri góly.

Ivibet kurzy na zápas

Aj napriek tomu, že Tottenham je na tom výrazne lepšie čo sa týka formy, kurz na jeho víťazstvo stávková kancelária Ivibet vidí pomerne vysoko a to až na úrovni 2.30.

Na víťazstvo Chelsea si je možné staviť s kurzom 3.00.

Tip na výsledok

Rozbehnutý Son by to mal dnes s Kohútmi zvládnuť a Blues pokoriť. Myslíme si, že kurzy na víťazstvo Tottenhamu sú pomerne nadhodnotené, a preto by sme ich bez váhania vyskúšali.

Atraktívnym tipom sa nám zdá aj stávka na počet gólov, kde si myslíme, že padnú viac ako dva góly.

Predpokladané zostavy:

Tottenham: Vicario – Davies – van de Ven – Romero – Porro – Bissouma – Sarr – Richarlison – Maddison – Kulusevski – Son

Chelsea: Sanchez – Cucurella – Badiashille – Disasi – James – Fernandez – Ugochukwu – Sterling – Gallagher – Palmer – Jackson