Preview kvalifikácie na EURO 2024 zápas Holandsko – Grécko 22bet kurzy na zápas

Preview kvalifikácie EURO 2024 zápas Holandsko - Grécko

Tento týždeň vo futbale bude patriť predovšetkým kvalifikačným zápasom na záverečný turnaj EURO 2024. Skupiny sú rozbehnuté a my sa pomaly blížime do záverečnej fázy. Jedným z najzaujímavejších duelov bude určite súboj medzi Holandskou a Gréckom. Pozrite sa na predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy, aké kurzy ponúka stávková kancelária 22bet a tip na výsledok. 

Pomaly ale isto nám štartuje aj nová klubová sezóna, no tento týždeň bude patriť predovšetkým kvalifikačným zápasom. Šampionát EURO 2024 sa nedzadržateľne blíži a v niektorých kvalifikačných skupinách to vyzerá ešte na poriadny súboj. Jednou z nich je skupina B, kde sa nachádza Grécko s Holandskom.

Grékom prekvapvio patrí momentálne druhá pozícia hneď za suverénnym Francúzskom. Za to Holandsko, ktoré bolo považované za spolufavorita skupina sa trápi na štvrtej pozícii a môže sa stať, že na EURO nepostúpi. Oranjes totiž doposiaľ získali len tri body. Je však pravdou, že majú zápas k dobru, no a práve výhra nad Gréckom ich môže nakopnúť do záverečnej fázy kvalifikácie.

Forma tímov

Z pohľadu formy reprezentačných tímov sú na tom jednoznačne lepšie Gréci. Tí síce prehrali posledný zápas s Francúzskom najtesnejším rozdielom 0:1, no zo zvyšných štyroch duelov si odniesli dve výhry, jednu remízu a jednu prehru.

Holandsko sa skutočne trápi, čoho dôkazom sú štyri prehry z piatich zápasov. V roku 2023 reprezentácia Oranjes dokonca vyhrala len raz a to nad maličkým Gibraltarom.

Rozhodne tímový duch

Ani Grécko ani Holandsko momentálne nedisponujú kádrom, v ktorom by sa nachádzali skutoční rozdielový hráči. Dôkazom toho je aj fakt, že ich najlepší strelci v kvalifikácii majú na konte len po dva góly.

Na strane Grécka je to Bakasetas a na druhej strane je to Ake. Tímový duch a kompaktná hra sú tak faktormi, ktoré zrejme rozhodnú o úspechu jedného alebo druhého mužstva.

22bet kurzy na zápas

Aj napriek slabým výsledkom zo stranci Holandska vstupujú Oranjes do zápasu podľa kancelárie 22bet ako favorit. Staviť si na nich môžete s kurzom 1.45. Naopak na víťazstvo Grécka je vypísaný kurz 7. 

Hodnotný kurz je aj na tip, že sa obom mužstvám podarí skórovať je kurz 2. 

Uvedené kurzy sú aktuálne k dátumu zverejnenia článku. 

Náš tip na výsledok

Podľa nás sa Holandsku podarí zvíťaziť, no rozhodne to nebude mať jednoduché. Odporúčame preto stávku s handicapom 0:2 na víťazstvo Grécka. No a taktiež nám dáva zmysel spomínaný bet na to, že obe mužstvá skórujú.

Predpokladané zostavy:

Holandsko: Bijlow – Ake – van Dijk – Geertruida – Dumfries – Simons – de Jong – Wieffer – Lang – Gakpo – Malen

Grécko: Vlachodimos – Tsimikas – Chatzidiakos – Mavropanos – Baldock – Kourbelis – Siopis – Bakasetas – Mantalos – Giakoumakis – Masouras