Preview kvalifikácie Ligy Majstrov zápas: Slovan Bratislava – Dinamo Batumi

Sledujte predzápasovú analýzu kvalifikácie Ligy Majstrov zápasu: Slovan Bratislava - Dinamo Batumi

Už v stredu nás čaká osemfinále kvalifikácie do Ligy Majstrov, kde má svoje zastúpenie aj Slovensko v podobe majstra Fortuna Ligy, Slovanu Bratislava. Belasí nastúpia v zápase proti gruzínskemu Dinamo Batumi. Pozrite sa na predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy aj tip na výsledok. 

Slovan Bratislava je už nejaký čas v príprave, v ktorej doteraz odohral štyri zápasy. Prvá ostrá skúška ho však bude čakať až dnes v stredu, keď v osemfinále Ligy Majstrov nastúpi proti gruzínskemu Dinamo Batumi.

Zverenci Vladimíra Weissa st. sa netaja tým, že účasť v milionárskej súťaži je pre nich veľkou prioritou, a preto zdolanie Dinama Batumi by malo byť povinnou jazdou. Nemusí byť však všetko tak ako sa zdá a to predovšetkým preto, že Gruzínska liga začala o čosi skôr a Dinamo Batumi tak má za sebou štyri ligové zápasy.

Väčšia zápasová prax z posledných dní tak môže Batumi hrať do karát.

Forma tímov

Z pohľadu formy je na tom jednoznačne lepšie Dinamo Batumi, ktoré dokázalo zvíťaziť vo všetkých 4 spomínaných zápasoch. Treba však priznať aj to, že Gruzínska liga kvalitou nedosahuje úroveň našej ligy, a preto sa na tieto výsledky je potrebné pozerať s určitým nadhľadom.

Slovan Bratislava má za sebou prípravné zápasy s Brnom, Plzňou, Dunajskou stredou a Rakúskym Riedom. Z týchto duelov si Slovan odniesol jedno víťazstvo, dve remízy a jednu prehru. Je tak jasné, že belasí ešte budú potrebovať čas na to, aby sa dostali do hernej pohody. Prípadná výhra nad Dinamom Batumi im k tomu môže pomôcť.

Faktor Weiss

Veľkou zbraňou v kvalifikačnom osemfinále o Ligu Majstrov bude tréner Vladimír Weiss, ktorý má s podobnými zápasmi bohaté skúsenosti. Okrem samotného trénera bude rozhodujúcim faktorom aj jeho syn Vladimír Weiss ml., ktorý patrí medzi tých najlepších hráčov Slovana.

Prínos do kabíny ale aj na ihrisko vnesie aj čerstvá posila Slovanu a reprezentant Slovenskej republiky, Juraj Kucka.

Tip na výsledok

Slovan vstupuje do tohto zápasu ako jednoznačný favorit a ako sme písali vyššie nič iné ako výhra sa od majstra Slovenska neočakáva. Aj napriek tomu, že Slovan je favoritom však stávkové kancelárie vypísali pomerne hodnotný kurz na jeho výhru, ktorý stojí za to.

Atraktívnou stávkou môže byť aj tip na počet gólov v zápase, kde si myslíme že nepadnú viac ako tri.

Predpokladané zostavy:

Slovan Bratislava: Chovan – Agbo – Barseghyan – De Marco – Green – Hrncar – Kashia – Kucka – Ramirez – Voet – Weiss

Dinamo Batumi: Kupatadze – Azarovi – Azatsky – Kobakhidze – Chabradze – Teidi – Altunashvili – Jigauri – Davitashvili – Mamuchashvili – Flamarion