Preview kvalifikácie EURO 2024 zápas Luxembursko – Slovensko 20 bet kurzy na zápas

Preview kvalifikácie EURO 2024 zápas Luxembursko - Slovensko

Slovenskú reprezentáciu a jej fanúšikov čaká nesmierne dôležitý zápas v rámci kvalifikácie na EURO 2024. Sokoly sa stretnú s repprezentáciou Luxembruska a práve tento zápas môže rozhodnúť o tom, kto postúpi na záverečný šampionát. Pozrite si predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy a aké kurzy ponúka stávková kancelária 20 bet. Pozreli sme sa taktiež na tip na výsledok zápasu. 

Slovenské mužstvo sa momentálne nachádza na druhom mieste v skupine J s 13 bodmi za vedúcim Portugalskom, ktoré má 24 bodov. V týchto kvalifikačných bojoch je každý bod vzácny a zápas proti Luxembursku, ktoré má na konte 11 bodov, je pre Slovensko výzvou, ktorej výsledok môže ovplyvniť našu budúcnosť na EURO 2024. Práve medzi týmito dvoma mužstvami sa totiž rozhodne, kto sa stane druhým, priamym postupujúcim.

Forma tímov

Posledné zápasy slovenskej reprezentácie môžeme zhodnotiť ako úspešné. Za posledných päť zápasov Slováci trikrát zvíťazili a utrpeli dve prehry so suverénnym Portugalskom. Je však na mieste napísať, že najmä v poslednom zápase predviedli Slováci proti Portugalcom skutočne obdivuhodný výsledok.

Na druhej strane Luxembursko túto kvalifikáciu ukazuje, že futbal je v ich krajine za vzostupe. Tri víťazstvá, jedna remíza a len jedna prehra z ostatných piatich zápasov sú toho jednoznačným dôkazom.

Stratég Calzona

Taliansky tréner Francesco Calzona, ktorý vedie našu lavičku, sa už v niekoľkých zápasoch ukázal ako stratég, ktorý sa nebojí riskovať. Je preto pravdepodobné, že o prekvapenie sa pokúsi aj v zápase proti Luxembursku, kde môže zvoliť inú formu zostavy, prípadne prekvapiť novým menom.

Je však isté, že sa bude môcť spoľahnúť na svoje najväčšie opory, akými sú brankár Martin Dúbravka, obranca Milan Škriniar či špilmacher Stanislav Lobotka.

20 Bet kurzy na zápas

Stávková kancelária 20 Bet vidí, ako väčšieho favorita našu reprezentáciu, na ktorú si môžete vsadiť s kurzom 1.98. 

Na druhú stranu Luxembursko má kurz až 4.22, čo je vzhľadom na ich formu a postavenie v tabuľke pomerne prekvapivo nadhodnotené.

Atraktívny kurz je aj na počet gólov, keď na to, že padnú viac ako 2 góly si môžete staviť s kurzom 1.7.

Uvedené kurzy sú aktuálne k dátumu zverejnenia článku. 

Náš tip na výsledok

Nám sa najviac páči práve stávka na počet gólov v zápase. Už v minulých súbojoch Slováci ukázali, že skórovať vedia, a nie raz. Práve preto si myslíme, že stávka na to, že padnú viac ako 2 góly je pomerne pravdepodobná.

Predpokladané zostavy:

Luxembursko: Moris – Carlson – Mahmutovic – Chanot – Mica Pinto – Sinani – Martins Pereira – Barreiro – Dzogovic – Thill – Curci

Slovensko: Dúbravka – Hancko – Škriniar – Vavro – Pekarík – Duda – Lobotka – Kucka – Mak – Boženík – Schranz