Preview 26. kola Serie A zápas Fiorientina – Lazio Ivibet kurzy na zápas

Preview 26. kola Serie A Fiorentina vs Lazio Rím

V pondelok prebehne dohrávka 26. kola talianskej Serie A, kde na nás večer čaká mimoriadne napínavý duel. Proti sebe sa stretnú Fiorentina a Lazio Rím, a teda mužstvá, ktoré oba urputne bojujú o pohárovú Európu. Pozrite sa na predzápasovú analýzu, predpokladané zostavy, tip na výsledok a taktiež na kurzy od stávkovej kancelárie Ivibet.

Fiorentina a aj Lazio patria tento rok medzi to lepšie, čo môžeme vidieť na talianskych futbalových trávnikoch. Ide o tímy, ktoré sú na tom výkonnostne veľmi podobne, čo odzrkadľuje aj ich postavenie v tabulke. Lazio sa so 40 bodmi nachádza na 7. priečke a Fiorentina je s 38 bodmi o priečku nižšie. Prípadné víťazstvo jedného z tímov ich môže posunúť na priečky, ktoré zaručujú účasť v jednej z Európskych súťaží.

Predná časť tabuľky je mimoriadne vyrovnaná, a preto je každý jeden bod veľmi cenný.

Forma tímov

Z pohľadu formy mužstiev je na tom lepšie Lazio, ktoré však strieda lepšie výkony s horšími. Podčiarkuje to aj bilancia posledných piatich zápasov, kde si odniesli dve výhry, dve prehry a jednu remízu.

Fiorentine posledných päť duelov príliš nevyšlo, keď zaznamenali tri prehry, jednu výhru a jednu remízu. Prípadné víťazstvo nad Laziom ich tak môže skutočne nakopnúť.

González vs Immobile

Najväčšími ofenzívnymi zbraňami sú na strane Fiorentiny Argentínčan Nicolas González, ktorému sa podarilo v tejto sezóne skórovať hneď sedemkrát. K tomu pridal navyše ešte jednu asistenciu.

V Laziu sa najviac darí útočníkovi Cirovi Immobilemu, ktorý ťahá mužstvo so 6 gólmi a jednou asistenciou. Dá sa predpokladať, že aj v tomto zápase budú títo dvaja hráči najvýraznejšími postavami.

Ivibet kurzy na zápas

Stávková kancelária Ivibet vníma tento duel ako mimoriadne vyrovnaný, aj keď za miernejšieho favorita považuje Fiorentinu. Na jej víťazstvo si môžete staviť s kurzom 2.36. 

Za to na víťazstvo Lazio je možné staviť kurz 3.37 a to aj napriek tomu, že ich postavenie v tabuľke je lepšie.

Zaujímavý je aj kurz na remízu, na ktorú si môžete staviť za 3.08.

Uvedené kurzy sú aktuálne k dátumu zverejnenia článku. 

Tip na výsledok

Z pohľadu formy oboch mužstiev máme za to, že pôjde o vyrovnaný a opatrný duel. Neprekvapila by nás remíza v tomto zápase, a preto vám ju odporúčame umiestniť na tikety.

Taktiež si myslíme, že v dueli nepadne príliš veľa gólov, a preto by sme vybrali tip na to, že padnú menej než dva góly.

Predpokladané zostavy:

Fiorentina: Terraciano – Biraghi – Martinez Quara – Milenkovič – Faraoni – Mandragora – Duncan – Sottil – Beltran – Gonzalez – Belotti

Lazio Rím: Provedel – Lazzari – Romagnoli – Gila – Marusic – Luis Alberto – Cataldi – Guendouzi – Felipe Anderson – Immobile – Isaksen