Preview 25. kola Primera Division: Villareal – Atlético Madrid

Sledujte predzápasovú analýzu 25. kola Primera Division a zápasu Villarreal - Atlético Madrid

Najzaujímavejším zápasom 25. kola španielskej Primera Division bude nedeľňajší súboj Villarealu s lídrom celej súťaže Atléticom Madrid. Sledujte predzápasovú analýzu aj s tipom na výsledok a predpokladanými zostavami. 

Atlético Madrid túto sezónu ukazuje, že rozhodne ide o mužstvo s najstabilnejšími výkonmi v španielskej Primera Division. Slušnú formu Loc Colchoneros potvrdzuje aj ich umiestnenie v tabuľke, kde im momentálne patrí prvá priečka.

Na Atlético sa však nebezpečne doťahuje ich mestský rival Real Madrid či katalánska Barcelona.

Na druhej strane Vilarreal patrí medzi prekvapenia  tejto sezóny, keď žltá ponorka neteší svojich fanúšikov len pekným futbalom, ale aj momentálnym 6. miestom v španielskej La Lige, ktoré zaručuje účasť v európskych súťažiach.  Na Ligu Majstrov to však zatiaľ nestačí, a preto prípadná výhra nad Atléticom by mohla Vilarreal opäť priblížiť k tomuto cieľu.

Forma tímov

Aj napriek tomu, že oba tímy sa momentálne nachádzajú na vysokých priečkach v Primera Division ich forma z posledných piatich zápasov hovorí o niečom inom. O niečo lepšie je na tom líder La Ligy, Atlético Madrid, ktoré za posledných 5 zápasov získalo celkovo osem bodov za dve výhry, dve remízy a jednu prehru.

Menšie herné trápenie momentálne zažíva Villarreal, ktorý z posledných piatich zápasov až štyrikrát remízoval a raz si zakúsil trpkosť prehry. Villarreal je tímom, ktorý dokáže obrať o body aj tých najlepších, no dotiahnuť zápas do víťazného konca pre nich častokrát predstavuje problém.

Suaréz vs. Moreno

Nedeľný zápas nebude len súbojom dvoch kvalitných futbalových tímov, ale aj dvoch skvelých útočníkov Luisa Suaréza a Gerarda Morena. Obaja patria túto sezónu do výstavnej skrine španielskej Primera Division, čoho dôkazom sú ich gólové štatistiky.

Prestup Luisa Suaréza do Atlética Madrid bol zdá sa dobrým krokom, čoho dôkazom je aj jeho štatistika 16 gólov. Fantastickou formou disponuje aj druhý menovaný, Gerard Moreno, ktorý za Villarreal doteraz strelil 14 gólov.

Práve títo dvaja tak budú ťahúňmi oboch mužstiev a môžu rozhodnúť celý zápas.

Tip na výsledok

Z pohľadu postavenia v tabuľke je jasným favoritom na triumf Atlético Madrid. My, si však nemyslíme, že tento zápas je tak jednoznačným, ako sa môže zdať. Žltá ponorka je už roky známa, ako mužstvo ktoré dokáže pravidelne oberať o body tých najväčších favoritov.

Inak tomu podľa nás nebude ani v tomto súboji, a preto by sme si tipli na to, že tento zápas skončí vzájomnou remízou. Zaujímavým tipom na výsledok je podľa nás aj stávka na to, že obom tímom sa v zápase podarí skórovať. top kurz: 22 Bet

Predpokladané zostavy:

Villarreal: Asenjo – Alfonso Pedraza – Torres – Albiol – Foyth – Gomez – Parejo – Capoue – Trigueros – Alcácer – Moreno

Atlético Madrid: Oblak – Hermoso – Felipe – Savic – Kondogbia – Saúl – Koke – Vrsaljko – Llorente – Correa – Suarez